Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Továb lent.

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hónapja szakítottam a barátommal. Eddig jól elvoltam, jártam szórakozni, jól éreztem magam. Mostanában viszont sokszor van hogy hiányzik valaki mellőlem, aki biztonságérzetet nyújt, vagy éppen akihez csak hozzábújhatok ha valami gond van. új kapcsolatba viszont nem szeretnék belekezdeni, mivel éppen abban a korban vagyok hogy szerintem most kell élvezni az életet. s féltékenységi rohamok nélkül kiszórakozni magamat...
2011. júl. 22. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretethiányod van talán azért mert még te se szereted magad eléggé.
2011. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
ja szeretethiány,mindenkinek van.ált ilyenkor jön a csoki nasi süti.
2011. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ilyenkor egy nagy ölelés lehethogy egy kicsit segítene.... :S
2011. júl. 22. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
hát innen csak online ölelést kapsz esetleg...vagy mégse ?!
2011. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem azért írtam az ölelést hogy most tőletek kérek segítséget, csak megosztottam veletek a gondolatomat.. egyébként.. nemsegítene, érthetően. :/
2011. júl. 22. 21:36
 6/6 AndiBandi93 ***** válasza:

"nem azért írtam az ölelést hogy most tőletek kérek segítséget, csak megosztottam veletek a gondolatomat."


Akkor írj blogot. Itt általában segítséget szoktak kérni.

Egyébként persze, hogy ilyenkor hiányzik valaki mellőled, hisz ezidáig mindig ott volt valaki, akihez hozzábújhatsz. A 2 hónap alatt pedig szépen kiélvezted a függetlenséget, most pedig beütött a ménykű, hogy hopp, mégis hiányzik. Azt javaslom ne csinálj semmit, éld tovább a bulizós életedet ameddig úgy érzed, hogy jó így. Ez a szeretethiány pedig majd lassan elmúlik. Csak ne félj majd később új kapcsolatba kezdeni.

2011. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!