Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mivan? Részletek alul.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mivan? Részletek alul.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már 2szer jártam d emindig kiszerettem belölle.. Már egy darabig úgy volt,hogy szeretjük egymást meg minden. Úgy volt, hogy ma talizunk de az eső miatt le mondtam. Most meg nem akar sehol sem vissza írni látom, hogy fent van sé másokkal beszél csak egyszerűen nekem nem akar vissza írni. Most mi lehet a baja?:(
2011. júl. 21. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szinted? Az hogy hülyét csináltál belőle, ezek szerint nem először.

Cukorból vagy, hogy esőben nem lépsz ki a lakásból? Dobozlakó...

2011. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jajh most csak azért, mert egyszer nem megyek ki?-.-
2011. júl. 21. 19:05
 3/11 anonim ***** válasza:
biztos azt hiszi hogy vele nem volt kedved találkozni.Én a helyedben küldenék neki levelet face-en vagy ahol éppen biztosan tudod hogy fent van,és leírnám neki hogy sajnálom hogy nem mentem,hogy tényleg az eső miatt volt,de most már bánom.
2011. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezt fogom csinálni^^

Köszi:)

2011. júl. 21. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:
sok szerencsét!és majd írd meg mi volt,mert kíváncsi vagyok :)
2011. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Me:Bocsi, hogy lemondtam a talit.. télleg a vihar miatt nem mentem el..Most harizol?._.



:s



Ő:Nem kellene ?=0



Me:Én azt nem tudom._.

**** ne hagyj elll!!!!!!!!



Ő:El kéne h hadjalak ?=0



Me:Most ezt direkt csinálod?^^"



Mit o othon se vok



Me:jólvan.....................


nem is szoltam._.://


istenem de utálom ilyenkor amikor ilyen gyerekes-.-.-:@@@

2011. júl. 21. 20:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen iskolába jártok, hogy egyikőtök sem tud írni????? Olyan kiábrándító.....
2011. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyj neki üzenetet és magyarázd meg... Muszáj lesz meghallgatnia...
2011. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság, lehet jó dolog az újrakezdés, de ha már idáig fajultak a dolgok az már gáz. Én személyszerint azt mondom, hogy a második járás, és az hogy azt mondod neki, hogy mégse tudok nélküled élni, az az előbbi kapcsolatotokból ragadt meg a ragaszkodás, mert hozzászoktál, hogy Ő van neked.


Lehet talált most olyan ismerőst, akit régen látott, és most beszél vele. Sajnálom, hogy így alakult, de biztosan van valami oka. :)

2011. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
összeilletek :DD
2011. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!