Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 19 éves ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 19 éves ha össze jön egy 13 évessel az baj?

Figyelt kérdés
?????
2011. júl. 19. 02:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan nagy baj,de ha nem jelenti fel senki a pasit akkor nem lesz belőle baj,mert hogy derülne ki máshogy? ha még is összejöttök,figyelj oda arra,h ha mondjuk a lánynak 9re kell hazamennie akkor 8:50kor már otthon legyen,az ilyenekkel be tudsz vágódni a szülőknél,és ha azt látják,hogy vigyázol a lányra,könnyebben elfogadják a nagy korkülönbséget.


14,5/L és 22/F a barátom

2011. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele gond, annyi hogy neked kell, hogy annyi eszed legyen, hogy nem dugod meg.....már ha te vagy a fiú. Azt kell egyedül vállalni,hogy ha nem dugsz szar lesz nem fogsz több hónapot várni.....a lányt meg nem kéne tönkretenni 13éves gyerekként.
2011. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

13 éves... még általános iskolás. Ha szeretsz babi-babázni, akkor semmi gond.


Amúgy az ilyen korai párkapcsolatokkal az a baj, hogy aki a "gyerek" annak nincs ideje a váltásra. Van az életnek egy mente: csecsemő - kisgyerek - gyerek - kamasz - fiatal - felnőtt


Ha az egyik periódusnál éles a váltás és nincsenek átmenetek (esetedbe: a lány a babát f@szra cseréli) az később megsínyli a szociális magatartása.


Szóval szerintem hagyd 1 évet legalább ,amíg álmodozik, amíg kialakul egy kép arról, hogy milyen felnőtt akar lenni és ,ha ez a periódusa lezárult ,akkor már érdemesebb vele bármit is kezdeni.

2011. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

PEDOFIL!

a szülei kifognak nyirni :P

én is majdnem összejöttem 1 19 évessel 13 éves koromban de szerencsére mégse keress idősebbet!

ez még kislány haggyad már had barbibabázzon

2011. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Kiváló partner az egzisztenciális filozófia közös elemzésére!!! Ja mondják 1-2 börtönnek jó könyvtára van...
2011. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
6:44 ez igen nagyvolt..xDDDDDDDDDDDDDDDDDD >.<"" Am kicsit gáááz mer büntetendőő a dolog..szaal nehogy megkurd ;)
2011. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fiú a 13 éves, és kinézte magának a nővére szexi barátnőjét. :D
2011. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
HÁt elég érdekes, sztem sem a te, sem a lány szülei nem néznék jó szemmel. De gondolj bele, kell zez neked? 13 évesen elég más a gondolkodás és viselkedésmód mint 19 évesen.
2011. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Minden, akár a legkisebb szexuális felhanggal járó tett bűntett. Akár egy csók is (hiszen lehet, és általában van szexuális felhangja). Ha meg a szülők rájönnének (vagy éppen a 13 éves gyerek sértődik meg valamiért, és elmondja) akkor tényleg kilátásba helyezhető a börtönbüntetés. Plusz összefoglalva az előző válaszolók gunyoros válaszát: 19 évesen mit akarsz te kezdeni egy 13 évessel?
2011. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
JESSZUS!!!NEHOGY!!!
2011. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!