Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem mer megcsókolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem mer megcsókolni a szüleim előtt. Ez normális? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

már több mint 5 hónapja vagyunk együtt, és szerintem a szüleim sem szólnának ha éppen amikor jön hozzánk, akkor adna egy csókot ( nem azt mondtam hogy smároljon le...) vagy egy puszit az arcomra... szerintem ez nem lenne semmi sem... anyum és apum is láttak már smárolni mással... szerintem ebben nincs semmi sem... mondtam neki hogy nyugodtan, azt mondta hogy nem, mert neki ez furcsa, és fél aputól is... pedig nincs benne semmi félelmetes, és jó a viszonyuk is... nemértem... pl. előző héten volt a hugom sulijában egy ünnepség, elmentünk, és amíg ott voltunk, át sem ölelt, egy puszit nem adott volna, kérdeztem miért és azt mondta hogy lát mindenki, meg apuék is itt vannak... és megkérdeztem tőle, hogy szégyelsz? mert kb így jött le nekem... nah mind1... ezt nemértem hogy miért nem akar mások előtt velem "így" mutatkozni...

én 166L ő 20/F


2009. ápr. 2. 10:30
 1/7 A kérdező kommentje:
16/L és nem 166 :) bocsi
2009. ápr. 2. 10:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom kicsit visszahúzódó,szerény fiú ő isilyen voltén ezt megoldottam én öleltemát és kapott egy szájra puszit...néhány napos ilyen"terápia" után már nem kellett őt nógatni tovább.lehet neked is bejönne.
2009. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy arról szól a dolog, hogy szégyelne. Valahogy én se szerettem a szüleim előtt soha ilyesmit csinálni. Meg persze nagy nyilvánosság előtt sem. Nem azt mondom, hogy ne fogja meg mondjuk a kezed egy ünnepségen, de tényleg nem mások előtt kellene élni az embereknek a magánéletüket. Engem pl nagyon zavar mikor egy pár nyalja falja egymást közterületen, járműveken, ezt a 4 fal között kéne elintézni.

28/L

2009. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben egyet értek veled mi sem faljuk egymást a nyílt utcán sőtt!De azért jó ha megölel vagy ad egy uszit a számra vagy az arcomra.

Az első voltam.

2009. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nem is azt mondtam hogy nyaljunk egymást előttük... csak azért jól esne ha pl. átölelne, vagy megsimogatna, vagy adna egy puszit... szerintem nem kérek nagy dolgot...
2009. ápr. 2. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki amit írtam hátha neked is bejön ha te kezdeményezed az ölelést vagy a puszit.
2009. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké kösszi...megpróbálom... hátha bejön :) remélem igen :)
2009. ápr. 2. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!