Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 15 évesen nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 15 évesen nem volt még barátom és nem szo*ptam le senkit?

Figyelt kérdés
TÖk égőnek tartom mert a barátnőim mindig mondják hogy buli után múltkor felmentek a fiúhoz,és lesz*opta meg hasonló(igaz az egyik barátnőm januárba tölti a 17-et a többi meg most tölti a 16-ot.)...Olyan cikinek érzem hogy én még nem tudok semmit "felmutatni"Szerintetek mit csináljak?Szarul érzem miatta magam?
2011. júl. 17. 21:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

egy kis hangulat zene a kérdéshez:


http://www.youtube.com/watch?v=VBPlwoDXFpA


19F

2011. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Pár év múlva ők fognak irigyelni hogy nem fér el benned egy úthenger.
2011. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed inkább kinyalatod magadat,, ne legyél már ingyen prosti:P
2011. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
dobtam egy privátot:)
2011. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Azzal akarsz dicsekedni, hogy leszopsz valakit? Nem akarom kimondani hogy kik szoktak ilyet csinálni. Inkább nyalasd ki magad, vagy szexeljetek egy jót! :)


17/F

2011. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A barátnőidre a r*banc a megfelelő jelző és szerintem nem róluk kellene példát venni,mert általában az ilyenek szedik össze a mindenféle nemi betegséget.15-16 évesen kár még ilyenen rágódni.Ráadásul a fiúk az olyan lányokat mint amilyenek a barátnőid,általában nem hosszútávra tartják,hanem csak azzal a céllal,hogy párszor megkettyintsék.


20/F

2011. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 oOEverOo ***** válasza:

Figyelj! Én veled egy idős vagyok és nem izélek azon, hogy még nem sz*ptam le senkit. Sőtt még azon se, hogy nem volt pasim. Én ugy vagyok, hogy ráérek még ezzel. Meg csak gondolj bele... Nekem a te barátnőidnél 3-4 évvel idősebb barátnőim vannak és egyik sem beszél arról, hogy előző buliban kit sz*pott le... Mindegyiknek van rendes kapcsolata....

Ja és még annyi, hogy szerintem ne kövesd barátnőid példáját. Mert pár év múlva féltékenyek lesznek, hogy a te vaginádban nem tud megfordúlni egy platóskocsi.

2011. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

:DDDDD Most nagyon vissza kellett fognom magam ahhoz hogy ne oltsalak sz@rrá. :D


Most képzeld azt hogy te egy 22 éves srác vagy. Meg ismerkedsz két 18 éves lánnyal (A és B) akik idővel beléd szeretnek. Komoly kapcsolatra vágysz. Kimész velük külön külön sétálni.


A lány: Menő kiscsaj voltam gimi elején,a többi barátnőmhöz képest 10x annyi faszt szoptam mint ők.


B lány: Gimi elején kicsit kilógtam a sorból, mert a többiek már pasizgattak...elég durván..de én úgy éreztem még várnom kell kicsit.


Nah? melyik szimpatiusabb??

a kis csaj aki össze-vissza szopik annyi idősen, az már hiába lesz szerelmes. Senkinek nem kell egy olyan lány akinek a szájában a fél város farka megfordult.

2011. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Figyelj..nekem mindegy hány évesen csinálod de ne azért mert gáznak tartod a barátnőid miatt...ne rontsanak el mert ők hülyék.Amúgy a barátnőid elég nagy rib@ncok lehetnek mivel ha sz*pnak is akkor nem dörgölik egymás orra alá és dicsekednek egy ilyennel mert ezzel csak saját magadat k*rvázod le.
2013. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!