Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 15 évesen nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 15 évesen nem volt még barátom és nem szo*ptam le senkit?

Figyelt kérdés
TÖk égőnek tartom mert a barátnőim mindig mondják hogy buli után múltkor felmentek a fiúhoz,és lesz*opta meg hasonló(igaz az egyik barátnőm januárba tölti a 17-et a többi meg most tölti a 16-ot.)...Olyan cikinek érzem hogy én még nem tudok semmit "felmutatni"Szerintetek mit csináljak?Szarul érzem miatta magam?
2011. júl. 17. 21:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Hát akkor most szépen kimész az utcára és az elsö idegent lecumizod.. Holnap már mesélheted is nekik..
2011. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

pfff és nem érzed h a bnő gáz és nem te [az éppen aktuális cumi királylány]

de hát hallod ha ennyire pippanthatnékod van .. fel áldozzuk magunkat a nemes cél érdekébe 1 nap alatt be hozod majd a bnőket számban :D


19F

2011. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Úristen, nem irigyellek. Legyél rá büszke, hogy nem vagy ribanc, és keress épeszű barátnőket. Még bőven ráérsz foglalkozni ezzel a témával.
2011. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%
Büdös r*banc. De rühellem azt a k*rva fajtádat... a hozzád hasonlóakat lekéne lőni. Azt írod nem vagy hülye? ezt komolyan is gondoltad ? a barátnőidből lesznek a k*rvák, akiknek életük nem lesz, ha követni szeretnéd a birka csordát csak nyugodtan, a végén qrvára meg fogod bánni, az biztos. Hülyegyerek..
2011. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Valóban bután hangzik, hogy ezt tényleg cikinek tartod.


De figyelj, gondolkozz el azon, hogy ők milyen irigységgel fognak rád nézni, ha csak olyannal vagy együtt akit tényleg szeretsz... és persze nem az első hét vagy hónap után...


Hogy én mit mondok?

Egyáltalán nem ciki, de sztem ezt eddig is is tudtad...


17 F

2011. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
De azzal hogy leoltotok nem leszek ám jobban.
2011. júl. 17. 21:40
 17/29 anonim ***** válasza:
Akkor gyere és cumizz le engem ha ennyire gáznak tartod
2011. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kérdező : mondom hogy írj egy levelet :)
2011. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
-.-
2011. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

17l: komolyan azt hiszed h a bnői majd irigylik ezért ?:D ugyan már a ribik szerint a ribik a menők :) persze ettől még igazad van


19F

2011. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!