Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek melyik jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés

1. alacsony,kék szemek,izmos kinézetre,mások szerint jól néz ki,barna haj jó frizurával,kedves,perverz de szerelmes típus

2.magas,barna haj semmi frizu,szép barna szemek,nem a legszebb de kitartó és kedves,de tud utálatos is lenni,hülyéskedni szeret néoha túlzásba viszi... :/


2011. júl. 16. 14:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem :P csak kíváncsi vagyok :P ám érdekel más véleménye :) bocs :P
2011. júl. 16. 14:41
 12/18 anonim ***** válasza:
Csak mert egyik vállaszoló irta hogy volt barátja az 1 kategoriából szvl most valszinüleg a 2.at vállasztaná..És te vállaszoltad h "nemhiszem"
2011. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
semelyik se vagyok :D nyugi már csak kíváncsi vagyok :) ám köszönĐm a válaszokat :)
2011. júl. 16. 14:55
 14/18 A kérdező kommentje:
a nemhiszem az ne marra volt :D hanem hogy 2. nem én vagyok ? :D
2011. júl. 16. 14:56
 15/18 Girlnextdor ***** válasza:

nem a kulsosegek miatt valasztunk. Amugy en a kek szemu fickoktol alapbol valamiert irtozom es szerintem tudat alatt sem valasztok olyan fickot.

En mindig olyan fiut valasztottam akiben valami meg fog..kulsore minden exem nagyon kulonbozo. a mostani ugy kulsoleg mint belsoleg hozzam illik (en nagyon magas vagyok es o meg tolem is magasabb d mindemellett megerto es kitarto es a legfontosabb szeretjuk egymast)

2011. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
tudod vannak olyan lányok akik mostan csak a kulsore mennek ... -.- tisztelet a kivételnek
2011. júl. 16. 15:21
 17/18 anonim válasza:

szerintem pedig tökmindegy hogy magas vagy alacsony, szőke vagy barna vagy fekete stb. én összesen 3 dolgot várnék el egy fiútól:

1.jól érezzem magam vele( tudjon megnevettetni,esetleg ha úgy adódik akkor támaszt adni,ne bunkózzon ok nélkül )

2.legyen őszinte

3.hűséges


17/L voltam.

2011. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2. de nem a kulsoseguk alapjan kell donteni szerintem...es te melyik vagy? 1.vagy 2.?
2011. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!