Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy félvérrel (fekete)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy félvérrel (fekete)?

Figyelt kérdés
Apám néger. Nem zavarna titeket a másság, az eltérő bőrszín? Nem gondolkodnátok rajta mit gondolnak mások, hogyan fogadják majd a szülők a dolgot. Még nincs szerelem kapcsolatban , hanem még a kezdeti fázis, mikor 1 hónapja járnak a felek. Tehát mit gondolnátok erről az egészről, összejönnétek egy félvérrel?
2011. júl. 15. 23:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nekem volt afrikai félvér barátom, semmi bajom nem volt vele, tökjó fej volt, de néha tényleg diszkriminálták szegényt egyes emberkék.

Mondjuk én meg ázsiai félvér vagyok és általában kínainak hisznek, őket meg nem nagyon szokták szeretni.

Mondjuk annyira nem vagyok "sárga", volt hogy valaki 1 év ismeretség után tudta meg a vezetéknevemből, más viszont már angolul jött hozzám beszélgetni, mert azt hitte nem tudok magyarul :)

2011. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én tuti járnék.... van ,,félvér" ismim és nagyon szexi...
2011. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Vicces szituációkat tud eredményezni, mikor külföldinek néznek. :D
2011. júl. 18. 19:17
 24/29 shilla válasza:
A barátnőmnek is félvér a pasija, vagyis ő azt mondja, de sztem az már fekete, de akkor is szereti és sztem más nem számít. Amúgy meg nem a szülőknek meg az ismerősöknek kell szeretni. Ne azzal törődj, ki mit gondol. :) Ja, és én sem vagyok teljesen fehér, inkább amolyan déli kreol.(olasz) és sosem érdekelt az épp aktuális pasim szüleinek véleménye. ;)
2011. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna..sőőőt! Imádom a félvéreket, van bennük valami, ami másban nincs...:)

18/L

2011. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Igen, nekem kifejezetten tetszenek a félvér pasik.
2011. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Volt már félvér fekete pasim irtó jól nézett ki nagyon kedves volt figyelmes szuper az ágyban csak a hűség nem volt az erőssége sajnos.Ezért is lett vége,pedig a szüleim is kedvelték.

Amúgy nagyon hejesek a barna bőrű fiúk szerintem sokkal férfiasabbak, mint a fehérek.

Nem hiszem,hogy ez valakit zavarna csak ha irígykedik.

17L

2011. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
en jarnek veled mert felver vagyok es lany :D:D
2011. nov. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én is "félvér" vagyok, és engem kimondottan vonzanak a négerek :P
2011. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!