Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy félvérrel (fekete)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy félvérrel (fekete)?

Figyelt kérdés
Apám néger. Nem zavarna titeket a másság, az eltérő bőrszín? Nem gondolkodnátok rajta mit gondolnak mások, hogyan fogadják majd a szülők a dolgot. Még nincs szerelem kapcsolatban , hanem még a kezdeti fázis, mikor 1 hónapja járnak a felek. Tehát mit gondolnátok erről az egészről, összejönnétek egy félvérrel?
2011. júl. 15. 23:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
egyértelmű, sokkal jobban tetszenek :) amúgy is az a vágyam hogy egy gyönyörű félvér kislányom legyen
2011. júl. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

ja amúgy.

már írtam hogy engem nem zavarna. de ez nem igaz. attól függ milyen. cgny nem kéne

2011. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó. Jól megmondtad a tutit. :DDD Szakadok is rendesen.


Én simán járnék, ha tetszik akkor tök mind1 milyen bőrszínű. És büszke is lennék rá, hogy ilyen barátnőm van. (természetesen cigánnyal soha az életben nem szűrném össze a levet)Persze azért az feltétel, hogy jól nézzen ki, legalábbis nekem bejöjjön.


20/F

2011. júl. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
engem sem zavarna :) nekem alapból bejönnek a félvér srácok:) 18L
2011. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

szerintem ha tényleg szeretitek egymást akkor nem fog érdekelni az hogy mit gondolnak mások.

2011. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
nagyon bejönnek a fekete pasik,szóval én jarnek vele
2011. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
ha helyes okos és aranyos és levesz a lábamról, akkor felőlem még zöld is lehetsz ;)
2011. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem a bőrszín egyáltalán nem számít!

Az, ha "félvérű" vagy, nekem még imponálna is!

Bátran ismerkedj, hidd el, nagy sikered lesz ;)

DD

2011. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Nekem volt néger barátom(nem félvér)az biztos hogy a szex az nagyon jó volt vele,tüzes,forró,szendvedélyes..jó ember is volt,külföldön ismerkedtünk meg,végülis a távolság,meg hosszú lenne még mik,miatt vége lett,de szép emlék...külföldön sokkal rugalmasabban álnak ezekhez a dolgokhoz....
2011. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

szerintem a néger fiúk nagyon aranyosak tudnak lenni.kinézetre is,és általában belsőre is.éltem kint egy ideig amerikában,nekem is volt fekete pasim.minden tökéletes volt,és a szerelem nem a bőrszínen múlik.:)

16/L

2011. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!