Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

A barátnőmre hajt egy fiú.

Részegen a nyakát megcsókolta.

Azóta beszélget vele, persze megbízok a barátnőmben, de a srác nagyon nyomul rá.

Szerintem az lenne a normális ha a barátnőm lerázná őt, mert engem eléggé zavar, de ő beszélget velük folyamatosan és a fiú olyanokat ír neki hogy hogyan sexulaizálná meg-.-

Persze ezek elől kitér a barátnőm, de akkoris idegesítő.


2011. júl. 15. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
de akkor is szegény fiú, nagy bátorság kell leszólítani egy lányt az meg mindig kitér előle :(
2011. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utánam is sokan epekednek, de én a többit férfit nem tudom észrevenni! csak a barátom csigáz fel!
2011. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!