Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csaj meg akar alázni mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj meg akar alázni mindenki elől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akart velem járni, de én mondtam nekem hogy most nem keresek komoly kapcsolatot.Erre facebook-on irja ki üzifalba,ha meglát akkor megüt meg az apját rám küldi.Nem félek.De mit tegyek?
2011. júl. 14. 08:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én konkrétan rákérdeztem, hogy cigány e de az illető nem válaszol, akkor nem tudom minek tette fel a kérdést...
2011. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nyugi hallgass rám:D Az ilyen riban*cnak csak a pofája nagy ám.:) Nem merne hozzád nyúlni.:D Az apjával meg azért fenyegetőzik mert beakar szaratni.Nyugi nem fog semmit csinálni.Fogadnék rá:P ;)
2011. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Onnan tudjuk, hogy egy rühes cigány k.rva, hogy magyar ember ilyet nem mond, még a tahóbbik fajta sem. Tanulság: az ilyen ember alatti söpredékeket elkerülni. Ha pedig kezed mer emelni rád, akkor agyonvered, ott helyben. Mégis csak te vagy a férfi. Érdekes cigány, aki csak az apjával fenyeget és nem az egész kib.szott rokonságával.

Gondolom te sem vagy egyedül. Vannak rokonaid, barátaid, ismerőseid. Nagyon feszítik a húrt ezek a férgek és sok dolgos, becsületes magyarnál már elszakadt, vagy el fog szakadni a cérna és simán kitaposnák a belüket.

És még mielőtt leírná valaki, nem vagyok rasszista, hiszek a békés egymás mellett élésben, csak ezeket a korcsokat takarítanám el a föld színéről, mert évszázadok alatt sehová sem voltak képesek beilleszkedni.

2011. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
mekkora RAJ bazzz :D az ilyen tetű cigányokat kéne eltüntetni.Verd meg ha nem hagy.nem kár az ilyenekért
2011. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem cigány.Nem tudom melyik szellemi rövidnadrágnak van ennyi esze:S
2011. júl. 16. 10:00
 16/21 anonim ***** válasza:
norvég, mi?! esetleg dakota, vagy olasz kraszkriszkrinya?!
2011. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"kedves 11:09-es. te az a típusú ember lehetsz, aki ilyenkor a gatyájába sz*rik.

mellesleg, bárkire rá lehet fogni, hogy cigány.

tudom, hogy úgy tűnt, rasszista vagyok, pedig nem utálom őket, csak bánt a nagy többség felfogása. egyébiránt ismerek olyan cigányokat, akik sok magyar embernél is tisztességesebbek és ápoltabbak.

11:00.

egyébként meg érdeklődve olvasnám a te remek ötleted."


Gratulálok, én "szarnék a gatyámba", de te akarsz egyből hadsereget toborozni 1 ember ellen...

2011. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

u.i.:

"egyébként meg érdeklődve olvasnám a te remek ötleted."


mert a tied aztán k**vajó :D Toborozzunk sereget 1 emberre, hazudjunk nekik, aztán jól veressük szét azt az 1 szerencsétlent, utána hagyjuk, hogy mások vigyék el a balhét... ezaz... tényleg csak gratulálni tudok...

2011. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

eltúlzod a dolgokat.

testi erőszakra lehet, hogy szükség sem lenne.

az olyan emberek ellen pedig, akik falkástul jönnek rád, igenis fel kell lépni valahogy (!). namármost ezt megteheted egymagad is (ha nincs senki aki megvédene/ f*szának hiszed magad), vagy kérhetsz segítséget.

boccs.

2011. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindegy akkor se ilyedj meg tőle.Ne hagyd magad.Azért jól elviszi magát úgy látom.Hát írd ki neki hogyha mégegyszer ilyet írkál akkor nem fog érdekelni hogy lány és olyat teszel amit nem kéne...hátha észbe fog kapni
2011. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!