Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem meg a lépést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem meg a lépést? Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés

Szóval van egy párom 5 éve. 1 éve meg akart csalni, de nem tette, mert a csaj visszamondta.

Voltak fura dolgai, de a mostaniak megviselnek, és igazából nem tudom eldönteni, hogy én alkalmazkodom rosszul, vagy hülye vagyok, hogy elviselem.

Egy lányt elhívott találkozóra, amikor nem voltam otthon (együtt élünk). Beszéltem a lánnyal, jóba lettünk. Ő mondta, neki is úgy tűnt, hogy többet akar barátom, ami fura, mert neki is barátja van. Barátom megígérte, hogy nem hívja fel a lányt, de mégis felhívta, és amikor szembesítettem vele, akkor is tagadta, végül bevallotta, és mérgében, mert beszélek a lánnyal széttörte a székem.

A másik a széktörés előtt történt, de még aznap. Felhívta egy lány este 10kor, megkérdezte, hogy most jó? Barátom mondta, hogy bocs, nem, és letette. Nekem annyit mondott el, hogy ő egy lány, aki néha felhívja, de mindig kitörli a számát, mert nem érdekli. Hiába kérdeztem, hogy honnan ismeri, mennyiszer hívja, mikor hívja, nem válaszolt. Mondtam, hogy a keresztnevét mondja meg, azt sem volt hajlandó. Kértem, hogy facebookon mutassa meg a képét, erre a sok majd után az volt a válasz, hogy jaj nem tudom megmutatni, mert letiltottam.

Nekem ez gyanús...


A másik. Unokatesóm mondta, hogy mennek ekkor és ekkor nyaralni. Barátom mondta, hogy hú, tök jó, ha lesz még hely akkora, mi is megyünk. Nekem ezt úgy állította be, hogy ő mennyire szeret, mert nincs pénze, mégis elvisz a balatonra szülinapom alkalmából. Ma írt az emberke, hogy nincs akkora hely, de későbbre igen. Barátom visszaírt, hogy az már nem érdekli, engem meg azzal rázott le, hogy máshova visz nyaralni.

Szerintem csak uncsimmal akart lenni, régebben belé volt esve, amikor szakítottunk próbálkozott is nála, de ezzel azt érte el, hogy uncsim vagy fél évig nem állt szóba vele, mert én fontosabb vagyok neki.


Úgy érzem palira vesz, de ha nem kérdezgetem ezekről, (az ő szavaival élve nem hisztizem és nem vagyok féltékeny) akkor kedves és aranyos. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy tényleg sokat hisztizem, mert a csajos témán fennakadtam (amúgy se bízok benne túlságosan), vagy inkább túl sok mindent tűrök el neki, és szakítani kellene.


Szerintetek?


2011. júl. 13. 21:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Neked fontosabb az, hogy mit gondolnak rólad, mint a saját testi és szellemi épséged? -,-'

Elhiszem, hogy félsz..., félsz, hogy egyedül maradsz, de gondolj abba bele, hogy most boldogtalan vagy, MERT AZ VAGY! És ezt te is tudod...

Na, ha otthagyod, mi történik a legrosszabb esetben? Egyedül maradsz, ami azért annyira nem borzasztó...

Eleinte szokatlan lesz, de legalább lesz időd átgondolni a dolgokat, lezárod magadban a történteket stb. Majd idővel újra el kezdesz ismerkedni, találsz egy normális srácot és minden jó lesz, persze, addig hosszú és rögös az út, de így sem maradhat...és ezt te is tudod, különben nem tettél volna itt fel kérdést...

Tedd fel a kérdést magadnak: Meddig akarsz még szenvedni egy elb@szott kapcsolatban? Egy hónapig, kettőig, félévig, évekig, örökké? Szerintem már egy napot sem...

Te is tudod, hogy ez már javulni nem fog...

Elhiszem, hogy nehéz, de meg kell lépned!!!

A helyedben a szakítást egy nyilvános helyen vinném véghez, mondjuk egy kávézóban vagy mit tudom én..., így legalább nem tudna bántani, meg a helyedben nem is aludnék vele egy fedél alatt onnantól kezdve...

Ez a te döntésed...ha rosszul döntesz, viseld a következményeket..., utána ne siránkozz, hogy évek óta félholtra ver és terrorizál..., mert ez fog következni...

2011. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!