Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki élete végéig nem talál magának senkit?

Figyelt kérdés
...úgyértem,hogy valakinek egyszerűen nem való a szerelem,és magányosan öregszik meg. :/ van ilyen?
2011. júl. 12. 20:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Eddig jó úton járok afelé, de a jövőt természetesen nem látom.
2011. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztosan...


De hé, mi az, hogy "nem való a szerelem"? :) Ki érzi így?


Én pl azt mondom, csodálatos dolog a szerelem... most konkrétan lehet nem lenne időm egy kapcsolatra, de tudom jól, hogy ezzel rengeteg dologról maradok le... ugyanakkor ezernyi más út pedig így nyitva áll előttem :D Megvan az előnye a szingli létnek is! ;D


Viszont azt mondom: ha az idő és a lehetőség adott, tessék ismerkedni, csajozni/pasizni, persze ésszerű korlátok között, és IGAZI érzelmekkel, nem csak taktikázva / megjátszva az egészet ;)


22/F

2011. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Rám ez a sors vár, de nem azért, mert nem való nekem a szerelem, hanem mert ronda vagyok.
2011. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21:01: Már vártam, hogy mikor jelensz meg. :P
2011. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
jelen esetben én! :/ úgy nemvaló,hogy lerombolok magam körül mindent,ezért már nem is próbálkozom,inkább mindenkit eltaszítok,és senkit nem engedek magamhoz közel. pedig irtózatosan félek a magánytól,de azthiszem már jóideje az vagyok.
2011. júl. 12. 21:02
 6/24 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom, talán jobb ha nincs senkije az embernek, mint nálam, hogy állandóan átvágnak és szana szét törnek :S


Lehet én is egyedül élő típus vagyok csak nem akarom elhinni:S

2011. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én is oylan csunya vagyok mint a bűn...nem hiszem hogy lesz csajom :/
2011. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Eddige ngem is összetört a 2 volt barátnőm...pedig komolyra terveztem mindegyikkel, de rájöttem, fiatalon nem szabad. Mostanában nem hiszem, hogy lesz kapcsolatom egy jó ideig...talán később...de kitudja...sohasem lehet tudni végülis...



18/F

2011. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha van kedved ismerkedni dobj egy levelet.


18f

2011. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"inkább mindenkit eltaszítok,és senkit nem engedek magamhoz közel"


Igazából irtó nagy mázlid van, hogy van kit eltaszítani. Átvitt értelemben persze. Így csak meg kell várnod azt, akit majd nem akarsz ellökni magadtól. Nekem a közelben sincs senki, még olyan sem, aki nem érdekel. Nincs kit "taszigálni".

2011. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!