Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből valami? Sikerülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Sikerülhet összejönnünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek tetszettem és járni is akart velem. Ez kb 10hónapja történt. Én akkor még nem voltam belé szerelemes és nem mondtam neki igen-t. Utána lett egy barátja akivel együtt volt jó 8-9 hónapot. Elég jó barátok maradtunk meg minden. Most már szakítottak de én rájöttem hogy szeretem őt. Az a baj hogy most ballagott így már suliban nem fogom látni. Facebook,msn stb... most átmenetileg nincs neki. Tőlem kb 9km-re lakik úgy hogy nem nagyon tudok oda menni. Maradt a telefon, csak most elutaztak szerintem, mert azt mondja be "hang" hogy a .... nem fogad hívásokat... Na a lényeg a lényeg, járni akart velem és most én is szeretnék vele. Májusban még megölelt meg beszélgettünk, meg persze tartottuk a kapcsolatot neten is. Már több napja csak rá gondolok és nem tudom elérni... :( Mit tegyek? Van esély?
2011. júl. 11. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Milyen idős vagy?
2011. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha barátságban váltatok el és beszélgettek alapból, akkor szerintem elmehetsz hozzá, beszélgettek, beültök valahova és majd a beszélgetésből úgy is kiderül h mi a helyzet, vagy éppen rá is kérdezhetsz. De az is előfordulhat h első találkozásnál nem mered mondjuk megkérdezni akkor sem kell kétségbe esni, majd megint találkoztok, főleg akkor ha mondjuk jól éreztétek magatokat együtt:) L/20
2011. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WhiteLabel ***** válasza:
9km tényleg nagy táv a nyári szünetbe, a szerelmedért..
2011. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nagy táv 9km de nem tudom pontosan hol lakik és nem tudom elérni sehogy. Marad a telefon, de most nem lehet felhívni valószínűleg azért mert nyaralnak valahol külföldön. Addig nem is tudok sajnos tenni semmit,amíg nem érnek haza... :(
2011. júl. 11. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!