Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van rossz érzésem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van rossz érzésem ha vele vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon szeret és én is régóta szeretem vagyis most nem is nagyon tudom hogy mit érzek de asszem szeretem, de mikor mostanában vele vagyok olyan rossz érzésem van. mitől? miért? szerintetek? >.< én 15/L ő 15/F
2011. júl. 9. 23:01
1 2
 1/11 mimano ***** válasza:
Mi azt mégis honnan tudjuk?
2011. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ajj nem úgy akartam de mind1>.<
2011. júl. 9. 23:07
 3/11 anonim ***** válasza:
kicsit kifejtenéd bővebben? pl mivel kapcsolatban van rossz érzésed? a fiú jelenlétével? vagy picit tudnád részletezni, pontosan mit érzel, és mikor érzed (mi váltja ki belőled) stb. nem lehet h már nem szereted?
2011. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Félsz az érzéseidtől?
2011. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen mikor a fiúval vagyok
2011. júl. 9. 23:11
 6/11 A kérdező kommentje:
igen x3 asszem
2011. júl. 9. 23:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt akartam hogy elmennyen de nem tudom mér éreztem ezt, mint ha egyedül akarnék lenni vagyis hogy ő ne legyen itt
2011. júl. 9. 23:13
 8/11 anonim ***** válasza:
ja akkor ti nem jártok? abból h "szeretitek egymást" arra következtettem h jártok, de végül is ez nincs leírva... akkor lehet azért, mert szeretnél tőle többet, mint barátság.
2011. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát asszem járunk >.< legalább is másnak azt írta hogy a pasim
2011. júl. 9. 23:14
 10/11 anonim válasza:
Hát ha aztsem tudod hogy jártok-e :D nehéz erre válaszolni. Amúgy gondolom az első barátod lehet. Nekem is így volt anno először, hogy szerettem hónapokig, amikormeg összejöttünk meg komolyra fordult a dolog, akkor megijedtem és nem akartam. Szerintem ez normális, túl kell esni ezen, idővel elmúlik.. Ha nem akkor szakítsatok, és legközelebb már jobban megy majd.
2011. júl. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!