Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiverni a fejemből/szívemből? (lehet hosszú? )

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja megismerkedtem egy fiúval. Külsőre nem tetszett, de a személyisége az első pillanattól fogva megfogott. Semmi különlegeset nem éreztem iránta, de rövid találkozóink után érdekes dologra lettem figyelmes önmagammal kapcsolatban - ideges voltam. (idegesnek éreztem magam miután elbúcsúztam tőle) De semmi egyéb. Egyre többet járt rajta az eszem, pedig nem éreztem,hogy szerelmes lennék. Próbáltam közeledni felé, de mintha falakba ütköztem volna. Eljutottam arra a pontra, hogy már nem igazán tudom irányítani a testbeszédem, érzetem, hogy elárulom, hogy már nem közömbös számomra, pedig nem akartam. Ő kerülte a szemkontaktust és a véletlen érintéseket, de valahol tudtam, hogy figyel, ha én nem nézek rá. Végül is elzavart, azt mondta, hogy nem kedvel. Én viszont úgy érzem belehalok a fájdalomba. Ha véletlen összefutunk, akkor gúnyosan köszön.


Mindezt leszámítva nem érzem, hogy szerelmes lennék. Nem érzek semmit csak bánatot és fájdalmat.


2011. júl. 8. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
oh milyen sokan vagyunk =/ de megoldást nem tud senki o.o
2011. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!