Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom utálni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szerelmes voltam (hogy még mindig az vagyok-e döntsétek el Ti) akivel ugyan nem voltunk együtt, de nagyon jó barátok voltunk. Most kiderült, hogy átvert, és emiatt nagyon megharagudtam rá. Megpróbáltam azt hazudni magamnak, hogy utálom, másokkal sikerült is elhitetnem, de egyszerűen még mindig érzek valamit iránta, és nem azt, amit azok felé, akiket tényleg utálok. Amikor kérdezték, hogy mi a baj, akkor se tudtam rá olyan szót mondani, amit ilyenkor szoktak... Akik neten kérdezték, azoknak is inkább csak egy hablatyot írtam megnevezésként, mint pl.: az a ]Ä<>[Đ... Szóval erre akárki akármit ráérthet... De miért nem tudom végre elfelejteni, lezárni a dolgot, és úgy gondolni rá, mint arra, aki átvert?
2011. júl. 8. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?és honnan tudod hogy átvert?És mivel/hogyan vert át?
2011. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

14/F

Mindent elmond a hülye barátnőjének, akiről tudja jól, hogy már 4 éve utáljuk egymást, és eddig se meg most se akarunk egymással lenni. Elmondja, hogy mikor vagyunk együtt, mikorra tervezünk valamit, miről beszélgetünk... Egyikhez sincs köze annak a lánynak!

2011. júl. 8. 15:25
 3/10 Biasa ***** válasza:
Azért nem tudod utálni, mert még szereted.
2011. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15:25-ös! És ezen lehet változtatni valahogy?
2011. júl. 8. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
De van köze hozzá..bele kell törődnöd,a lányok mindent elmondanak a barátnőjüknek hidd el én is lány vagyok.(elsó voltam)
2011. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csakhogy amiket elmond Neki, azt mind ellenem használja az a vipera-,-
2011. júl. 8. 15:29
 7/10 DakotaDamon ***** válasza:

Velem is szórakozott egy srác, akibe beleszerettem. Aztán megmondtam neki, hogy akkor befejeztük. Nagyon rohadt érzés, és nagyon pocsékul voltam utána, sőt még vagyok is, de már jobb. De tisztáztam magamban, hogy ez van, összetörte a szívem. De még most is szeretem. Majd elmúlik. Vagy ha nem is, attól még szerethetek mást, még jobban. :)

Szóval azt tudom ajánlani neked, hogy tisztázd magadban az érzéseidet, fogadd el. Aztán változtathatsz, vagy kezdhetsz vele valamit.

2011. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Biasa ***** válasza:
Valószínűleg azért használja ellened a "vipera", mert valahol féltékeny rád, hisz a legjobb barátnőjeként veled kellett "versengenie" a lány barátságáért.Szoktak lenni ilyen rivalizálások hasonló helyzetben. A "Vipera" is érzi,hogy nem kedveled és ki akarod zárni a körből, ezért ő még jobban fúj ellened.Egyetlen jó megoldás van, ha közel akarsz maradni a barátnődhöz:valahogy összehaverkodni a Viperával. Nem lehet olyan borzalmas csajszi, ha jobban megismernéd.Félre a büszkeséggel, tégy meg néhány kedveskedő lépést, s a régi barátnőd is ámulni fog, milyen úriember vagy!
2011. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez már nem büszkeség kérdés... Itt nyílt bosszúk mennek egymás ellen köszönhetően annak a 4 évvel ezelőtti eseménynek, ami miatt utáljuk egymást.
2011. júl. 8. 15:41
 10/10 Biasa ***** válasza:
Akkor csüccs le kettesben a Viperával és meg kell beszélni a vélt és valós sérelmeket.Ha ez nem megy, a helyzeted sem fog valószínűleg javulni.Sőt, lehet először a barátnőddel kellene megrágni a dolgot, őneki mi a véleménye, miért süllyedt ideáig a kapcsolatotok.
2011. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!