Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibe tudnám befektetni?

Figyelt kérdés
Elvégeztem a sulit de nem találtam állást az unoka tesóm felajánlott egy erotikus (p.r.o) munkát és elvállaltam mert a családban nem tudják meg ugyan is Kanadába,Törökországba kerülnek a filmek.A unoka tesóm is csinálja és a férjén kívül senki nem tudja és amit ö megkeresett abból vettek házat,kocsit mindent és még igy is van 50millió forintja úgy hogy mellet a férje is dolgozik építész mérnökként.Az unoka tesóm 9éve csinálja és úgy kb már 300millió forintot kereset.Nos én ilyen sokáig nem szeretném csinálni max 2-4év eddig 20millió ft-ot kerestem 3hónap alatt 11 filmmel és azt szeretném tudni mibe kellene befektetni a pénzem.Én valami vendéglöre gondoltam de nem tudom jó ötlet-e.Szerintetek mibe kéne befektetni hogy a jövőben majd a leendő családommal jól éljünk?
2011. júl. 6. 23:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ahova én leginkább járok oda csak Ákost nem lehet,bármi mást igen!Más címet írok,megadom hogy sexi lányok azt' csá!Ezt azért már én sem hiszem el hogy ennyire odafigyelnek!Ez az FBI-nak sem menne nem ám egy ilyen "cégnek"!!
2011. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Egyet értek 23:41-el is!Elárulom multkor kitiltottak valahonnan ahol tudtam hogy IP alapján tudnak csak!Beütöttem google hogy IP csere,bármilyet tudtam volna szerezni!!!Bár csak elég volt ki-,meg vissza kapcsolni a routert!:D
2011. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ja persze mert a torrent oldalak pont arról híresek, hogy mindenki nyavalygását meghallgatják... Innentől 100% hogy kamu... Ez az arab vonal is gyanús, véletlenül nem a napokban kirobbant ügy "ihletett"?
2011. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem kamu elhiheted.
2011. júl. 6. 23:54
 25/28 anonim ***** válasza:
bankokkal ovatosan..sokat vonnak le számlavezetés +egyéb jutalékk címen, de mégis érdemes lehet bankba vinni, de inkább valami svájci számlára, mert ha magyarra teszitek az apech rátok száll..és vége a itoknak
2011. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:16


Azzal nincs gond mert minden Adót rendesen befizetek.

2011. júl. 7. 00:18
 27/28 anonim ***** válasza:

És ez miért ebben a témakörben van?

->Üzlet, pénzügyek? Kis butus...

-.-

2011. júl. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Scrappy111 ***** válasza:
Ajánlom neked Szalay Vivien - Drága kéj című könyvét ;)
2011. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!