Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibe tudnám befektetni?

Figyelt kérdés
Elvégeztem a sulit de nem találtam állást az unoka tesóm felajánlott egy erotikus (p.r.o) munkát és elvállaltam mert a családban nem tudják meg ugyan is Kanadába,Törökországba kerülnek a filmek.A unoka tesóm is csinálja és a férjén kívül senki nem tudja és amit ö megkeresett abból vettek házat,kocsit mindent és még igy is van 50millió forintja úgy hogy mellet a férje is dolgozik építész mérnökként.Az unoka tesóm 9éve csinálja és úgy kb már 300millió forintot kereset.Nos én ilyen sokáig nem szeretném csinálni max 2-4év eddig 20millió ft-ot kerestem 3hónap alatt 11 filmmel és azt szeretném tudni mibe kellene befektetni a pénzem.Én valami vendéglöre gondoltam de nem tudom jó ötlet-e.Szerintetek mibe kéne befektetni hogy a jövőben majd a leendő családommal jól éljünk?
2011. júl. 6. 23:09
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:21


Inkább bevállalom ezt most (1éve semmi munkát nem találtam a szakmámban) mint hogy később gyerekekkel,férjjel kerüljünk utcára mert pl felvettünk egy hitelt mint most több 10-100ezer ember kerül erre a sorsra

2011. júl. 6. 23:23
 12/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:21


Olvass az eladott dvd-k után 2%-ot.Tehát ha eladnak egy filmet 4000Ft-ért akkor abból adnak még 400Ftot és ezt évente fizetik ki eladásra lebontva

2011. júl. 6. 23:25
 13/28 anonim ***** válasza:

20millának kb 100.000 a havi kamatja.

Lakásokat pesten azért nem lehet venni ennyi pénzből!!

2011. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Egyébként a banknak miért éri meg hogy ott van a pénzem és ö ezért fizet?
2011. júl. 6. 23:26
 15/28 anonim ***** válasza:
Mintha az internet korában nem lenne mindegy, hogy melyik országba kerül egy film... Tudom meglepő, de manapság már nem VHS-eken dugdossák a szekrény aljában a napi betevőt. Egyébként szerintem kamu, mert nem tartom valószínűnek, hogy akinek 10+ milliója van, az ide járna befektetési tanácsért, aki meg esetleg igen annak úgyis mindegy.
2011. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
A banknak nincs pénze,az az embereké!Nem berakja a páncélba és őrízgeti neked hanem igen komoly befektetéseket csinál,"kiosztja" kölcsönök formájában amire kamatot fizet az ügyfél stb, szóval baromi nagy pénzek forognak és nagyokat kaszálnak, ez a bank lényege!:)
2011. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:26


Azért kérdeztem itt aki esetleg tudna segiteni mert ebben a témában nuku a tudásom.Amúgy nem kerülnek ki Magyarországra mivel a Török,Kanadai oldalakon csak az adott ország IP címeivel nézhetik meg a tartalmat.Ezért is vállaltam el mert az unoka tesóm sem bukott le pedig ö nem ma kezdte

2011. júl. 6. 23:29
 18/28 anonim ***** válasza:
Hát azért én is megjegyzem halkan hogy szerintem is bármikor bárhova felkerülhet!Nem őrzi azt páncélszekrényben senki!Kimegyek Istambulba ,megveszem a dvd-d ,hazajövök és már töltöm is fel torrentre hogy jobb legyen az arányom és ennyi!
2011. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:32


Erre is rákérdeztem mert én is torrentezem.Azt mondták hogy 3országban (ahol forgatják,árusitják) a legnagyobb és sokan regisztrált torrent,file megosztó oldalakat figyelik és amint kint van tiltatják is + sok oldalon kivan téve hogy xy produkció filmjeit tilos feltölteni

2011. júl. 6. 23:40
 20/28 anonim ***** válasza:

Hát jó... De azért tegyük fel azt a teljesen elképzelhetetlen esetet, hogy valaki egy kanadai vagy török ip címről letölti a filmedet és aztán azt feltölti egy warez vagy torrent oldalra, hogy mást ne mondjak pl. piratebay. Ide elég sok magyar is jár, és hopp egy magyar véletlen le is tölti a filmedet és véletlen tovább tölti mondjuk egy magyar torrent oldalra. Folytassam?

Egyébként nehogy azt hidd, hogy mondjuk M.o.-ról ne lehetne török vagy kanadai ip-t "szerezni" (proxy).

Na de mindegy ha az unokatesód nem bukott le, te sem fogsz.

2011. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!