Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van remény, hogy összejöjjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, ez a tanév volt az osztályommal (és Vele) az utolsó. Nevet nem akarok mondani, legyen ő most X. Már év eleje óta belé vagyok zúgva, és többször utaltam is rá, meg mindig próbáltam hozzá közel lenni. Aztán a ballagási banketten rászántam magam és őszintén, szemtől szembe megmondtam X-nek, hogy mit érzek. Ő viszont nem viszonozta és azóta nem nagyon beszélünk. Összetörte a szívemet... Most, a nyári szünidőben azon gondolkozom, hogy hogyan szerezhetném Őt meg? Úgy érzem hogy nem tudok Nélküle élni. Légyszi rendes válaszokat adjatok, és vegyétek komolyan. Köszi előre is!
2011. júl. 6. 20:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha ez segít én is hagyom a szerelmemet pedig szerintem ő a tökéletes szépség csak egy paraszt. És divatmajom. 1 hónapig nagyon beszélgettem vele MSN-en satöbbi és nagyképű is meg nem is jelezte hogy annyira tetszenék neki de mindegy mert neki minden hónapba más tetszett és aztán nyáron nagyon hiányzott következő évre még egy kicsit beszéltem vele aztán hagytam a p*csába. Sok lány van még a földön és a szépség is formálható dolog mert én nem szeretem a nagyon fehér bőrt inkább azt a lebarnultabbat ő neki az vol és pl. más is lebarnulhat meg a haja tetszett de az is formálható meg az alakja de az is. És hogyha máshogy elképzelem nem is tetszene. A stílus meg az hogy igazán szeressétek egymást az sokkal fontosabb és az belül van nem kívül.
2011. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!