Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudom hódítani?

Figyelt kérdés
A barátommal a napokban szakítottunk, vagyis Ő szakított velem, és már több, mint 2 hónapja jártunk. Kisebb veszekedések mindig akadtak, de azok is a féltékenysége miatt voltak, ugyanis fűre-fára ki volt mindig akadva. : ) Egy héttel ezelőtt még minden a legnagyobb rendben volt, még akkor is volt, hogy féltékenykedett, nem is vesztünk össze, mikor utoljára nála jártam filmnézés közben nekem esett:$, aztán elment egy családi hétvégére, és mikor legközelebb találkoztunk, azt mondta, hogy most szeretne szakítani, mert már nem érzi azt, amit én, de minden képen szeretné, ha barátok maradnánk. Szakításunkkor még Ő is sírt, és utána még vagy 2 órát beszélgettünk, és hülyéskedtünk, bár én rettentően sírtam, mikor nem látott már. Még most is beszélgetünk msn-en és poénkodunk. Szóval szerintetek van arra esély, hogy meggondolja magát, hogy újra azt érezze, mint az elején?? :/ : )
2011. júl. 6. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem látok sok esélyt rá. de megvan a lehetőség. sok sikert :)
2011. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pinavadászat,műsírás...működik!
2011. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem van esély rá, ha még tartjátok a kapcsolatot. (voltam már ilyen helyzetben)


Ilyenkor azt kell tenni, hogy mond meg neki, hogy te nem szeretnél a (csak)barátja lenni, mert így nem fogod tudni elfelejteni, és olyan rossz lesz tőle a kedved, mert teljesen más dolgokat írnál neki (szeretlek, hiányzol stb..) És ha rád ír, akkor kerüld ki a szituációt és lépj ki. Ha érzi, hogy kerülöd, akkor hidd el sikerrel jársz:)

NEKEM BEJÖTT. :)

2011. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez volt szakítás után...beszéltünk aztán kiderült hogy még érez valamit...de közbe lett barátnője,most is ír,de már nem olyan sűrűn,és én sem úgy állok hozzá mint 1hónapja....próbálj neki nem visszaírni vagy ha visszaírsz rázd le valahogy én is ezt teszem akár milyen nehéz de muszáj,vagy töröld le de ne akard magad kínozni azzal hogy beszélsz vele,tudom mit érzel mert én is ezt éreztem és hidd el nem éri meg újrakezdeni mert valami miatt szétmentetek és az mindig ott lenne...
2011. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
teljesen igazatok van e téren, csak az a baj, hogyha nem beszélnénk már, akkor én végkép összetörnék. és hülyeség, hogy ezt mondom, de Ő tényleg más... még sosem láttam fiút sírni, pláne nem akkor, amikor ő szakít a barátnőjével, és nem csak ezért... de tényleg igazatok van,köszönöm a válaszokat, igyekszem megfogadni majd őket. még egy ideig meg próbálom nem elfelejteni, hátha, aztán lemondok róla, legyen az bármilyen nehéz. ( :
2011. júl. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!