Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám vissza hódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vissza hódítani az exemet?

Figyelt kérdés

2 éve jártunk még de akkor nem tiszteltem őt eléggé és más lányokkal is flörtölgettem.szakitottam vele.eléggé megbántottam.de most igy 2 év elteltével hacsak meglátom állandoan rájövök hogy én szeretem még őt és régen nagyon elrontottam.sokat változtunk már ennyi idő alatt.én is.már nem tennék olyat mint akkor.hogyan tudnám őt vissza hóditani?

19F


2011. máj. 15. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

én azt mondom ne akard!


kezdj új fejezetet még csak 19 vagy! Ne szenvedj ne küzdj olyanért ami már sosem lesz a régi!


mást keress!

2011. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de akárhányszor együtt vagyunk csak rá tudok gondolni és hogy hiányzik.és sajnos elég sokat vagyunk együtt mivel közös a baráti társaságunk és egy helyre is megyünk nagyjából szórakozni.lehet ha lenne egy barátnőm akkor elfelejteném.de itt a másik baj.minden csajjal flörtölök meg minden de összejönni nem jövök eggyel se.vagy nem jön össze vagy nem érzem azt a nagy szerelmet köztünk.
2011. máj. 15. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne szenvedj ne küzdj olyanért ami már sosem lesz a régi! Jáááj de okos....Én 3 évig voltam együtt a barátommal. Szakítottunk. Volt neki is és nekem is más, de nem voltunk boldogok külön. Nemrég kibékültünk és jobb mint valaha:) Szal sztem próbáld meg, próba cseresznye.:-)
2011. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!