Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam meg? Vagy ennek már nincs értelme?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már 3 éve kavargatunk,de eddig még nem fordult komolyra a dolog, most összejöttünk, de azt veszem rajta észre hogy le akar rázni,azóta mióta nem bunkózok,szemétkedek vele, nem tudok kiigazodni rajta, mert mindig máshogy viselkedik velem, egyszer azt érzem szeret, máskor meg azt hogy tojik a fejemre. De én még nem mondtam el neki hogy beleszerettem teljesen, nem mertem, féltem, hogy ő megmondja hogy ő nem így érez. Nem tudom mit csináljak, most leüljek vele és elmondjam neki hogy mit érzek és majd lesz valami, vagy bánjak vele megint úgy mint egy kutyával?
2011. júl. 6. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát bizonytalanságban ne élj, inkább mondja el hogy mit érez, mit nem, de mindenképpen beszéljetek. :D
2011. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
szerintem maradjatok csak barátok... vagy annyi se
2011. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy nem működne, hogy maradjunk barátok mert akármikor találkozunk sose bírjuk ki hogy ne legyen köztünk valami, pont ez a legnagyobb baj, mert sajnos 2 fiúmat is megcsaltam ezzel a sráccal és szerintem azt gondolja hogy én ilyen vagyok, azt nem tudom bebizonyítani neki hogy ha ő nem lett volna sose csalom meg egyik pasimat sem.
2011. júl. 6. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Bukott dolog...ezek után biztos,hogy nem fog komolyan venni.
2011. júl. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!