Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Belemenjek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit még pár éve ismertem meg interneten... eleinte még csak barátok voltunk. Egyszer találkoztunk, de nem volt semmi különös( volt barátom és neki is barátnője)


Mostanában viszont eléggé összemelegedtünk. Nem tudom hogy mi lenne a legjobb megoldás:s Én nem mehetek el hozzá(még nem vagyok 18,anya nem engedne..) és hát ő se jöhetne ide,mert azt se engednék...


Szerintetek mit kéne tennem?:/


2011. júl. 6. 00:19
1 2
 11/12 anonim válasza:
az én volt barátom 180 km-re lakik tőlünk, és 18. éves vagyok, ő pedig 19. eleinte reméltem, hogy működni fog, de 3 hónap után rá kellett, hogy jöjjek, hogy ennek így nincs jövője...:( rengeteg idő ment volna el az utazással, illetve suli időben még annyit sem tudtunk volna találkozni, mint mondjuk nyáron...és az sem utolsó szempont, hogy rengeteg dolgot csinálhat 180 km-re tőlem, amiről jobb is hogyha nem tudok....:) szerintem a távkapcsolat csak az idősebb korosztálynak való, illetve csak akkor lehet fent tartani, hogyha előtte már éltek együtt, csak például üzleti vagy családi ügyek miatt el kellett utaznia egy pár hónapra....
2011. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kb. én is hasonló szituban vagyok csak mi még nem találkoztunk, igazából 3 hónapja beszélünk majdnem mindennap. Ő 22 én 17 vagyok és 170km van köztünk. Nemsokára találkozunk és hogyha olyan jól alakulna akkor lehet abba a városba mennék tovább tanulni ahol ő lakik.
2011. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!