Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy addig érdekes míg megnem kapom aztán meg unalmassá válik? /lent folytatás/

Figyelt kérdés
Ha megtetszik egy lány akkor könnyedén betudok nálla vágódni elárul midnen titkát amiket másokkal nemoszt meg,és egy hónap után eltudom érni hogy teljesen belém szeressen!De aztán egy pár hónap múlva teljesen megunom azt hogy együtt vagyunk!Miért csak addig érdekes míg "küzdeni" kell érte?
2011. júl. 5. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert te is egy szívtelen bunkó vagy...
2011. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert így természetes, örülj a sikereidnek!
2011. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez a jobbik eset.En akkor kivanom a legjobban amikor mar nincs meg(elotte nem is nagyon kivanom)
2011. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a nők olyanok hogy újra és újra meg kell hódítani

de tényleg, ne úgy kezeld mint egy használati tárgyat...

2011. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

te vagy nem tudsz szeretni vagy nem is szeretted azt a csajt, akkor meg minek törnéd össze

jah az előző voltam

2011. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez logikus. Miért lenne izgalmas valami, amiért csak csettintened kell.. de szerintem ezt a lányok csinálják rosszul. Meg, ha nagyon szeretnéd, akkor lehet akkor se lenne unalmas, mikor már nem kell küzdened érte. Majd lesz ilyen is, nyugi. Vagy volt már olyan, hogy ha többet kellett volna küzdened, akkor feladtad? 23L
2011. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Önigazolásfélét kereshetsz még, egy lány nem lány alapon, jöhet a következő kihívás, magasabb léc, hogy jól érezd Magad a bőrödben.
2011. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert még csak a vadászösztön hajt, trófeákat gyűjtesz, igazán szerelmes még nem voltál.
2011. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nemvolt még olyan hogy többet kelett volna küzdenem és feladtam!

De akkor ez nagyon gáz hogy ilyen vagyok,ugye?:S

2011. júl. 5. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Az érzéseid ellen nem tehetsz. Szerintem az nagyon korrekt, hogy te ezt problémaként ismered fel, és nem csak örülsz, hogy mennyi csajt sikerült már meghódítanod. De egy kapcsolat működése két emberen múlik. Ha egyszer ezek a lányok nem tudták fenntartani az érdeklődésed, akkor nem hazudhattad nekik, hogy te milyen szerelmes vagy. Majd lesz egy lány, aki több év járás után is érdekes lesz. Vagy neked ez rossz így, hogy ennyit kell keresgélned?
2011. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!