Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, volt már nektek ilyen eset?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már nektek ilyen eset?

Figyelt kérdés
Akartam egy lánytól valamit,de ő elutasított engem,hogy maradjon a barátság.Később,idők múlva,amikor nem lesz pasija,nekem sem barátnőm,jelentkezik nekem,hogy mégis lehetne valami kettőnk közt és összejövünk.Megtörténhet ez?
2011. júl. 5. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megtörtént, megtörténhet. Nem álmodsz, ha ez érdekel..

De ennyi információból semmit nem lehet mondani, csak azt kapásból, hogy: "Ha nincs ló, jó a szamár is". Ez persze nem biztos, hogy igaz.

2011. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 valaki a tömegből ***** válasza:
Elég kevés rá az esély, de szerintem ha valaki igy lekoptatott azt a valakit hagyd a fenébe, nem éri meg utánna rohangálni. Ne légyél már enyire naív. Így te leszel a kiskutyája akit ugráltathat amikor csak akar.
2011. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.hát igen..azt írta nekem hogy többet jelentek mint barát.ennyi...de lehet ez a mézes madzag,ezzel akar magához láncolni mint ahogy irjátok egy kis kutyát...
2011. júl. 5. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló, jó a szamár? Nem tudom, én nem akarok szamár lenni...
2011. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bix ***** válasza:
párszor engem is tettek anno parkolópályára ilyen szövegekkel. ha utána az a-b-c-d terv nem jön be akkor is legyen valaki. én már akkor se mentem bele az ilyen játékokba, nem is bántam meg. aki egyszer azt mondta hogy köszi nem, hát az így járt:)
2011. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 valaki a tömegből ***** válasza:
Öregem nekem is volt egy ilyen lány barátom. Szóval én saját tapasztalatból válaszoltam. 1 évig játszotta ezt velem mire rájöttem hogy kihasznál. Szerintem a legjobb amit tehetsz ha othagyod. Elég megalázó helyzetbe keveredtél. :( 17/f
2011. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jaj jaj! ne csináld ember! ne csessz ki magaddal! nem szabad ábrándozni egy lány után sem mert belebolondulsz aztán szenvedni fogsz mint az állat.

hagyd szépen mennyen a dolgára, legyen akivel akar, felejtsd el, keress valaki mást.

csak jó tanácsként mondom, hidd el, nem szabad!

2011. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!