Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja? A férjem soha nem mondja nekem, hogy szép vagyok, csinos vagyok.

Figyelt kérdés
12 éve élünk együtt. Ha rákérdezek csak annyit mond persze, szép vagy ... De magától nem mondja. Ez annyira fáj.
2011. júl. 5. 13:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Most már én sem mondom neki, hogy szexi, meg csinos, mert ő sem mondja nekem soha. De régebben többször mondtam.
2011. júl. 5. 13:52
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő egyszerűen ilyen férfi, ahogy azt fentebb is írtam. Ne reagáld túl! Ha boldogok vagytok, szeret téged, rendben van a szex, akkor minek kreálsz magadnak feleslegesen problémát? Egyébként az én párom is ilyen. Mi 8 éve vagyunk együtt, de talán 1-2 alkalommal, ha mondta, hogy szép vagyok meg hasonló megjegyzések. Ennek ellenére én tudom, hogy szépnek, csinosnak tart, mert ahogy rám néz, ahogy hozzámér, tudom, hogy szeret és kívánatos vagyok a számára. Szexuális téren pedig ezt szavak nélkül is a tudtomra adja. Úgyhogy szerintem ne problémázz ezen, a tettek fontosabbak, mint a szavak.
2011. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos meg sem fordul a fejében, hogy te ne lennél szép és ezt mondani kell. Ha nem esik jól neked, akkor tehetsz megjegyzést neki, egyszer, amikor nagyon sexyn felöltözöl és nem mond semmit. De nem lehet ezen most mit változtatni...

Veled nincs gond, láthatod, hogy szeret és kíván. Őt meg hogy akarod megváltoztatni??? Csak ha beszélsz vele, akkor van rá lehetőséged. De ha ő az a "kemény" fajta, hogy nem mondogat ilyeneket, akkor is érezhet, hogy a csókjaiból, öleléséből, megnyílvánulásaiból, hogy szeret.

2011. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én rájöttem, hogy mondani kell a páromnak, egyenesen, amire vágyom. Én is az elején még rágódtam magamban, hogy miért nem mondja/csinálja ezt meg ezt...mikor beszélgettem vele ilyesmiről, kiderült, hogy örült hogy a kedvemre tehet, azóta megoldódott.

Mondd neki, bújj hozzá és mondd neki hogy olyan jól esne ha bókolna neked néha! Mint az elején...De Te se legyél szűkmarkú a bókokkal:)

2011. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Írtad hogy sokat dolgozik és fáradt na akkor azért nem mondja
2012. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!