Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom ha azt mondja szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom ha azt mondja szép vagyok. Miért?

Figyelt kérdés
Akárhányszor találkozunk, mindig mondja hogy számára tökéletes vagyok, szép vagyok meg minden, és én ettől kikészülök és nagyon utálom.Mit tegyek?
2011. jan. 4. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
miert zavar?
2011. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Őszintén nem értem, hogy ez miért baj. Ha így érzi, nem értem, mi a problémád vele. Talán zavar, hogy ilyen sűrűn mondja? mert az is más dolog. Akkor nyugodtan megmondhatod neki, hogy ez neked sok.

Állítólag a szeretlek szó is olyan, hogy ha túl sokszor mondják, akkor már elveszíti az értékét, hitelességét. Lehet, hogy te is ezt éled meg ezzel a "szép vagy" dologgal.

2011. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

valszeg mert 0 az önbizalmad, és úgy érzed hogy ilyenkor hazudik neked.

én is ilyen voltam régebben.

19/L

2011. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Mondjad neki hogy inkább szidjon, mert attól beindulsz...

XD

2011. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
talán attól félsz h nem önmagadért szeret, hanem a külsőt miatt ...
2011. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Mond meg neki, hogy reggelente mekkorát szoktál szarni, és hogy sose törlöd ki utána a fosódat. Na ettől asszem elmenne a gusztusa tőled, és nem mondaná többet :D:D
2011. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg azért mert lezbikus vagy, már neis haragudj, ez olyan mintha egy pasi leállitana egy hastáncoló vagy egyéb profi erotikus előadásmódot tartó lányt, hogy "hagyd abba"....
2011. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

engem is zavar az ilyen. rólam ne áradozzon senki... -.-

17L

2011. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!