Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miutan az exem megtudta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miutan az exem megtudta hogy van mar mas baratom letorolte az iwiwjen a kepeit. Lehet osszefugges a 2 dolog kozt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Aha, és ha ezután barna pulcsit vesz fel, az azt is jelenti, hogy szarik a fejedre.
2009. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
67%
100% h van összefüggés a 2 dolog között....mi másért is törölné a képeit? Mondjuk azért mert újakat akar feltenni? Ez hülyeség... Akkor most én kérdeznék: Neked hogyan lehet MEGINT barátod?
2009. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Az első vagyok... Gondolom mindketten csajok vagytok, ugyanis ennyire bonyolítani, összefüggéseket keresni... Mi köze lenne, hogy leszedi a saját képeit, mert neked más pasid van, x idő után? Max ha közös képek voltak, akkor. De úgy alapból minek??? Vagy ennyire úgy érzitek, hogy a világ körülöttetek forog, és minden csakis miattatok történhet? HÁT NEM!
2009. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Lány vagyok,és ugyanazon a véleményen vagyok,mint az utolsó válaszoló.Miért lenne összefüggés?Attól még,hogy leszedi a képeket,mi változna?Ez hülyeség...jah és szerintem még teljesen odavagy a régi barátodért,akkor meg minek van új pasid???Ha vége lett,akkor ne lesd az iwiwjét meg a satöbbijét,hanem foglalkozz a mostani pároddal!
2009. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Verhetitek magatokat, de van benne vmi. Velem is fordult elő ilyen, igen, lehet h egy világ omlott össze benne. És szeretne "megszűnni". Rosszul érintette.
2009. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jol esik hogy igy nekem estek..

de nem gondoljatok van valami alapom amiert ezt gondoltam?

en is csinaltam mar ilyent ,es mas barataim is ,baratnoim is...ugy latszik nalunk ez a divat...nem esik jol ,hogy gunyolodtok velem...de tegyetek...nektek mindegy...koszonom...

2009. márc. 28. 15:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudod teljesen egyértelmű,hogy még oda vagy érte...
2009. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írtam emailt
2009. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
VAN ÖSSZEFÜGGÉS
2009. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!