Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így kicsit durva vagy tűrjek neki? többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy a barátommal lassan 8 hónapja vagyunk együtt. nem rég egy kis incidens miatt szakitottunk. majd megbeszéltük a dolgokat és annak keretében, hogy ő is szeretne haverjaival én meg a barátnőimmel is tölteni a nyarat, igy nem leszünk folyton folyvást együtt. ám ez teljesen nem igy alakult. folyamatosan csak vele lehetek. kiszögezte, ha bármelyik barátnőmmel szeretnék találkozni neki is jelen kell lennie. valamint sokszor érzem azt hogy elvár tőlem dolgokat és meg kell felelnem neki. multkor például nagyon rossz kedvem volt beszélgetni se volt kedvem és láttam rajta hogy magára veszi és mondtam, hogy szeretlek erre dobott egy ilyet, hogy na már alakulsz, erre én hogy meg kell felelnem neked? és mondta, hogy igen. meg bármit tervbe veszek például, hogy menjünk bulizni ő azt ugy ahogy van a fejetetejére állítja és sokszor ezzel a barátnőimet is megsértem. vele is beszélni akarok erről, csak gondoltam megkérdezem először hogy ti erről mit gondoltok? légyszives segitsetek.
2011. júl. 3. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ELŐRE szólok hogy az ilyenből lesznek a tipikus feleség verős pasik. Jobb ha mielőbb dobod.
2011. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátumot neki!
2011. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak semmi értelme, egyáltalán nem bízik benne és csak elrontja a nyarad. Szakíts vele amilyen hamar csak lehet!!!

17L (tapasztalatból mondom)

2011. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Huhh... na ez nekem nagyon bizarr...

Én biztos dobnám a srácot, ez így nagyon nem normális... Lehet szerelem ide vagy oda, de elsővel értek egyet, ezek tipikusan a verős pasik stílusa...

2011. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
pont ezen vagyok énis kiakadva hogy ennyire nem bízik bennem. multkor is kiskori barátommal találkoztam és verte az ideg olyan mérges volt .. hogy nem vele hanem olyan fiuval találkoztam akit kb 6éve nem láttam :S akkor szakítsak?? mert igazábol én is igy érzem ez lenne a helyes, mert hiába mondom, hogy változtasson. nem tud ezen.. bulizni alig akar elengedni :S pár barátnőmnek is mondtam a szitut aztmondták hogy csak ennyire szeret.. de ha annyira szeret mint amennyire mondja akkor nem cisnálná ezt :(
2011. júl. 3. 17:13
 6/11 anonim ***** válasza:
egy percet se maradj többet vele! ahogy írtak előttem az ilyenekből lesznek a nőverő pasik akik terrorizálják a nőt, mondjuk már ez is erősen az a szint.
2011. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! igazán hálás vagyok :)
2011. júl. 3. 18:12
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Mi volt az a kis incidens? Adtál-e neki erre reális okot? Megcsalás? Te csaltad meg vagy ő téged?

Hazugság? Ő hazudott vagy te?

Mindenesetre valaki kettőtök közül elszúrta. A dolgok állása szerint szerintem inkább te lehettél a a szakítást kezdeményező fél, mert arra szoktak így reagálni. Ha a pasi hibájából volna, akkor inkább meghunyászkodna, kedvedben járna mert meg akar tartani... (Ha mégis az ő hibájából alakult így a helyzet, akkor a srác pscihopata.)


Viszont ami itt megy, az egy birtoklási próbálkozás a keményebbik fajtából. Nem bízik benned, de nem akar elveszíteni. Emiatt kontroll alatt akar tantani a nap 24 órájában.

Ez erre utal hogy egyrész nem bízik benned, másrészt nem tisztel mint embert. Ha mint egyenlő partnert látna, akkor nem próbálna pórázon vezetni. Az hogy nem tisztel mint partnert arra utal, hogy nem a személyiséged miatt kellesz neki.

Talán a szex miatt? Vagy fél hogy nem találna más partnert? Esetleg neki így kényelmes?

És neked miért kell ő?


Őszintén közös megegyezés volt az újra eggyüttlevés, vagy volt benne a részéről egy kis 'érzelmi ráhatás'? Akkor is olyan agreszíven manipulált mint most?

2011. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engedd el a füled mellett a tilalmait. Akár agresszív lesz, akár szakítással büntet, legalább tudod, mennyit ér a kapcsolat.
2011. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 chocoholic válasza:
...remélem van annyi eszed, saját érdekedben, hogy ezt nem folytatod így.
2011. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!