Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőket miért csak a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért csak a szex érdekli egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Játsszák a nehezen kapható, szűzies, erkölcsös úri hölgyet, aztán ha összejön vele az ember csak szexelni akarnak, minden nap kell nekik. Persze jön a szokásos duma, hogy "de hát ha két ember szereti egymást", stb. Ha szóvá teszi az ember, hogy egy kapcsolat nem csak erről szól, akkor kuss a nevem, vagy lapátra kerülök és onnantól mással dugatja magát. Ja és persze én vagyok az oka az egésznek, mert nem tudtam kielégíteni, így aztán joggal dob ki.


Oké, biztos jobban elfogadnám, ha én is tudnám annyira élvezni a szexet mint bárki más. Akkora már bennem a frusztráció, hogy felrobbanok!


2011. jún. 30. 19:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
20:07 áll rendesen...
2011. jún. 30. 20:09
 12/17 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok, akik kevésszer akarják. Keress egy olyat! Egy ilyen helyzetben senki nem hibás, de felesleges eltérő igényekkel egymás mellett "szenvedni".
2011. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
És honnan lehet felismerni hogy ki milyen?
2011. jún. 30. 20:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy jó trükk: beszélgetsz vele... Kívülről nincs ráírva, de én pl. haverokkal is elbeszélgetek néha a szexről intelligens hangnemben, így megtudhatod.
2011. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Melyik az a nő??? akit a sex érdekel
2011. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szerintem mindegyik. Csak ők nem beszélnek róla ezért nem tűnik fel.
2011. jún. 30. 22:31
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez de tetszik x"D Ha meg a lány nem akarja jön az, h milyen prűd. Na elég lesz már ebből.

Ha pedig nincs minden nap olyan érzésed, ami arra ösztönöz, h lefeküdj vele akkor szereted egyáltalán? Mert a kapcsolatnak sincs gy sok értelme. Szerintem...

2011. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!