Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csaj a telefonba mindig azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj a telefonba mindig azt mondja hogy majd hívjam! Mért van ez?

Figyelt kérdés

Mindig mikor beszélgetek vele az mondja hogy majd hívjam!

Most ha beszélgetni akar velem hívjön ő is !! nem? Mert ez igy nem normális szerintem!! vagy én vok béna!! ?

Amugy nem járok a csajjal!!


távol lakunk egymástól!!

Továbbiakban probáltam azt hogy nem hívom és fel volt háborodva!!


Ja és ha meg kikezdek vele akkor meg tartja magát!!


Na ebből nem jövök ki adjatok tanácsot előre is köszönöm!


2011. jún. 29. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
ne az ö mobil számlája terhelödjön azért-.-és ö is hívjon ne csak te öt felvan háborodva mond valami nyugtató nevét azt kész:D
2011. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg le szar téged mivel nem akar rád költeni. Én a helyedben hagynám.


17/L

2011. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez nen válasz sajnos mert ingyen beszélünk!!
2011. jún. 29. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy ingyen beszélhettek, hanem az, hogy tényleg nagy ívben leszar téged.

Valószínűleg ilyen anyuci kicsi lánya, aki mindig megkapott mindet és ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő akarja, akkor elkezd hisztizni. Jelen esetben úgy, hogy nem hívod fel.

Csak egy bábnak, érzelmi mankónak használ, akit lehet irányítani és rángatni. Jót tesz az egójának, hogy van, aki folyton küzd érte. Ha fontos lennél neki, párszor ő is képes lenne felvenni a telefont. Amúgy meg nem értem, hogyha nem jártok, akkor miért kell telefonálni vele hosszabb ideig. Ráadásul még távol is laktok egymástól. Ha azt hiszed, hogy egyfolytában hívogatod, megteszel neki mindent, játszod a jó fiút és majd hirtelen elsöprő szerelemre lobban irántad, akkor nagyot fogsz csalódni.

2011. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van benne valami amit mondasz!! ezerrel gondolkodom rajta!!


Mert ez egy osztálytárs volt elég közeről megismertük egymást!!!!! És sokszor ő nem tudja mit akar!! szerintem


Hagyom megyek tovább szépen elküldöm akkor kössz a választ!!

2011. jún. 29. 22:48
 6/6 m4su válasza:
Ha akarsz tőle valamit, akkor mindig csak egy picivel kapjon kevesebbet, mint ami a minimális elvárása. ;)
2011. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!