Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha várt rám, akkor ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha várt rám, akkor ebből levonható-e hogy komoly érzései vannak irántam?

Figyelt kérdés

Az illető srác nagyon nehezen mutatja ki az érzéseit, ilyen igazi magányos farkas típus.

Mielőtt megismert évekig nem volt barátnője és sok egyéjszakás kalandja volt. Azt mondja eddig az életében minden barátnőjével 1-2 hét után már csináltak mindent.

A mi esetünkben már hónapokkal korábban kezdett valami kialakulni (semmi extra csak kerülgettük egymást), mielött elkezdtünk randizni. Viszont nem akartam vele lefeküdni (volt bennem valami, amit addig le akartam magamban zárni, mindegy), és ő azt mondta megvár. Igy is lett, az első igazi randi után 2 hónappal összejött a dolog.


Mivel ennyire kiismerhetetlen, érzelmeit ki nem nyilvánito fiurol van szó, ebből le lehet vonni valami komolyabb következtetést, vagy azert ezzel még inkább várjak?


26 F,L


2011. jún. 29. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Először ismerd meg,hogy veled milyen :)
2011. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyit várt rád, de ha ilyen 2-3 hónap, akkor biztosan nem egy éjszakára kellesz.
2011. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 honapot vart
2011. júl. 1. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!