Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Sok helyen megfordulok, mosolygós és közvetlen vagyok, átlagos alkatom van, az arcom pedig inkább aranyos, mint szép. Szeretnék egy normális fiút, aki elfogad, aki szeret, akivel lehet beszélgetni, nevetni, normális programokat szervezni.. nem különösen fontos a kinézet, a lényeg, hogy igényes és ápolt legyen.


Viszont csomó ideje még csak számításba se jön senki, pedig tényleg járkálok mindenfelé, és most nem a diszkókra meg az ilyesmi helyekre gondolok. Jó lenne már, ha találnék valakit, aki mellettem áll és akivel jól érzem magam.

Most megyek majd gimibe, úgyhogy abban reménykedem, hátha ott ismerkedhetek majd jófej emberkékkel. De addig mit csináljak?


Vannak barátaim, van két szuper szülőm és egy aranyos bátyám. Szeretem őket, de mégis hiányzik valami/valaki. Nem szeretnék panaszkodni, de na...ők mégsem pótolhatják a szerelmet.


Hol ismerkedjek, hova menjek nyáron? Köszi szépen mindenkinek :)


2011. jún. 29. 05:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Menjél táncórákra... Az kiváló hely az ismerkedéshez. Tanulj meg pl. szalszázni a nyáron. 25/F voltam
2011. jún. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tánc tényleg nem rossz ötlet, bár egyre kevesebb fiú fordul meg ott. Amúgy nem értem mi lehet a baj, ha fiú lennék én tuti belédszeretnék.:D Örülj neki, hogy ilyen szuper családod van, a gimiben meg majd vigyázz a fiúkkal :) Bátyád sokat segíthet, hogy kivel érdemes kezdeni ;)
2011. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl válogatós vagy. Hiába írod h nem különösen fontos a kinézet, később írod h olyan sincs aki szóba jöhetne. Adj esélyt a kevésbé jóképű srácoknak is!
2011. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a kinézet miatt nem jön számításba senki, hanem egyszerűen nincs senki a közelemben, akivel egyáltalán lehetne beszélgetni, ismerkedni.. új arcokat pedig nem tudom, hol keressek, ezért írtam ki a kérdést. :)
2011. júl. 3. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Az aranyos arcod idővel szexi és nőies lesz,ha teszel érte.

Még fiatalka vagy,előtted az élet,ne ess pánikba:)

2011. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyha egy képet is linkelnél magadról jobban tudnánk segyteni!:)
2011. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
vegyél vigbrit
2011. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem talizol senkivel..pl love.hu ...letiltod h nők és pl 18 felettiek lássanak..igy kevesebben zaklatnak...1 próbát megért...
2011. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!