Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, h hiába próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h hiába próbálkozok, előbb-utóbb mindenki elutasít? (17/F)

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 14:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

15:34 - szted min kéne? 197cm vagyok, 80kiló, rövid, barna haj, szürke szem, ami mostanában szinte mindíg zöld, régen még kék is volt. Öltözködésem: farmerekben és sötét, többnyire fekete színű pólókban szoktam járni, Reebok cipő, a bőr/acél nyakláncom mindíg a nyakamban van, amit a húgomtól kaptam karácsonyra és az órám, amit nagyszüleimtől ballagásra.


15:36 - nincs baj a pénzzel, mert van elég, h minden hónapban megtudjak élni és, h fejleszgessem a felszerelésem.

2011. jún. 28. 15:46
 12/23 A kérdező kommentje:

15:43 ki beszélt it De-ről?


15:44 nekem a nő nemcsak használatitárgy

2011. jún. 28. 15:49
 13/23 harcosangyal ***** válasza:
Egyszerűen csak nem találtad még meg azt akit kell. Nem kell pánikba esni, amúgy is azt mondják egy pasinak 100 nemet is kell kapnia 1 igenhez. Rengeteg fiú, pasi ismerősömnél bizonyosodott ez be. Légy laza, ne akard görcsösen mert akkor nem jön össze sose. L/19
2011. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ki beszél itt "de"-ről?


Te. Egyből a kifogás, az önigazolás...


A kérdező kommentje:

15:29 - igaz, de az is kell, h én kelljek valakinek. Pl húgom 9 hónapja jár a pasijával....

A komment megírásának időpontja: ma 15:40


A tornacipő+farmer összeállításon elgondolkoznék azért... szerezz egy bőr félcipőt, komolyabb embernek fogsz tűnni.


Aki pedig a használati tárgyat emlegette:


Ha kell valaki, megszerzed - legalábbis megteszel mindent, ami tőled telik. Egyszerűbben: küzdesz, harcolsz érte. Akár akkor is, ha nem facér.


A küzdelem szépségét pedig az adja, hogy ezt úgy kell előadnod, hogy a nő utáljon meg érte... :)

2011. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Hát igazából azt nem lehet megmondani, ugyanis nem ismerlek. Így a leírtak alapján elképzeléseim szerint jól nézhetsz ki, és amiket ide írtál kommenteket azok alapján is szimpatikusnak, normálisnak tűnsz. Lehet, hogy nem olyan lányoknál próbálkoztál eddig, akik értékeltek volna, vagy csak szimplán nem vagy az esetük, sok oka lehet. De mondom, a leírtak alapján nem tűnsz "elutasítani valónak". :)

14/L

2011. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mert próbálkozol és nem akarod eléggé:D Mellesleg azért mert rossz csajokat fogsz ki vagy pedig valamit rosszul csinálsz
2011. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a külsőddel vannak gondok... Nem akarsz mutatni egy képet?
2011. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
09:18-as vagyok, akár privátba is jöhet, megígérem, hogy őszinte leszek
2011. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem tornacipőben, hanem sportcipőben járok. Sztem is a tornacipő túl komolytalan. Lehet, h tényleg az a gond, h rosz helyen próbálkozok, mert az sztem nem rosz, h magamat adom. De hol próbálkozzak, ha távkapcsolatot nem akarok és itt a környéken szinte az összes lány ilyen...
2011. jún. 29. 13:25
 20/23 A kérdező kommentje:
elküldve
2011. jún. 29. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!