Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ideális pár (od)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ideális pár (od) három szóban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 06:40
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Inkább a te csajodnak szar, barátom, ha vele is ilyen tirpák vagy. Nem irigylem szegényt. Lehet, hogy nem beszélsz így vele, de ha a valóságban is ezt gondolod róla, vagy úgy általánosságban így gondolkodsz a nőkről, nagyon tudlak érte sajnálni téged is, meg az összes eddigi és ezutáni nődet.


Nem vettem magamra, mivel velem eddig még soha senki nem beszélt így, pláne nem a barátom, de az lenne a legutolsó dolog, hogy ilyen stílusban szóljon hozzám, és úgy repülne, hogy a saját nyálán csúszna egészen Bécsig. Én úgy általánosságban háborodtam fel a jellemtelenségeden és az ocsmány stíluson, amivel fogalmaztál. Hogy lehet (ha még csak elméleti síkon is) így, ilyen lekezelően és bunkó módon beszélni egy nővel?!


Lehet, hogy karikatúra volt. Hát, én nem értettem a poént. Bocs. Lehet, hogy én vagyok merev, de semmi vicceset nem találtam benne, hogy ennyire minősíthetetlenül ábrázolsz egy "párkapcsolatot", vagy hogy ilyen tirpák módon figurázod ki az őszinteséget.

Szánalmas volt. Nem vicces.


Ja, igen. És arról meg, hogy ez nem az volt, amit a férfiak általában mondanak, hanem amit gondolnak: elég nagy baj, ha ti tényleg így gondolkodtok. -.-'

2011. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Elméleti síkon te is szépen elcsúsztattad a barátodat Bécsig.


Érzek némi inkoherenciát a gondolkodásodban, némi kettős mércét, amin azért 16 év párkapcsolat után (fele házasság) igazából nem lepődök meg. Hidd el, 16 év egy nő mellett nem megy úgy, ha az ember a reggel leírt módon gondolkodik a párjáról.


Elméletileg pedig akármiről, akármilyen stílusban lehet beszélni, írni, társalogni. Ez például férfiaknak kifejezetten könnyen megy, mert nem kezelik személyes ügyként az így elhangzottakat és nem kezelik valóságként a fikciót. Nőként meg? Ahogy látom, komolyan keveredik bennetek a valóság és a valóságról alkotott saját képetek, és hajlamosak vagytok ez utóbbit az előbbi helyett alkalmazni, amikor vitára kerül a sor.


Egyszerűbben, nem tudtok elszakadni attól, amit gondoltok valamiről. Lásd jelenlegi vitánkat! Te személyes síkra tereled az egészed, mintha téged sértegetnélek ezzel, elkönyveltél egy durva ám lúzer alaknak, és ezen semmi nem fog változtatni.

2011. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Tipikust írtam, és ez sajnos vagy sem így van.


"Ja és bár milyen furcsa, a nők a férfiakkal ellentétben elméletben is hisznek a jó indulatú apró füllentésben."


"Nem beszélni kell mindig! Főleg nem előbb beszélni, mint gondolkodni. Nincs olyan, amit egy nőnek nem lehet jól tálalni."


A jó indulatú apró füllentésben elméletben nem hisznek a férfiak. SŐT NAGYON SÉRTŐNEK TALÁLJÁK.


Nem beszélni kell mindig! Főleg nem előbb beszélni, mint gondolkodni. Nincs olyan, amit egy férfinak már így nem lehet jól tálalni.

2011. jún. 29. 13:51
 44/46 A kérdező kommentje:

"Nem beszélni kell mindig! Főleg nem előbb beszélni, mint gondolkodni. Nincs olyan, amit egy férfinak már így nem lehet jól tálalni."


Fontos mondat mert férfiaknak is van gyenge pontja. Ugyan úgy mint a természetesen felháborodó barátnőnek (?lány/nő?). Ott pont ugyan úgy viselkednek a fiúk/férfiak mint a jó szándékú provokátor leírt a nők jellemzésre. Annyi hogy a nőknek az egész kapcsolat általában kényes kérdés. Talán hál istennek.

2011. jún. 29. 13:58
 45/46 anonim ***** válasza:
figylemes, kedves, humoros 17/l
2011. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Köszi!

Várok még választ.

2011. jún. 29. 17:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!