Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ideális pár (od)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ideális pár (od) három szóban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 06:40
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
43%

Drágám, szerinted jól ez a ruha nekem?


K.va nagy a segged benne.


Drágám, neked is jó volt?


Olyan vagy, mint egy darab fa, sajtreszelővel recskázva jobb lett volna. Hagyj aludni!


Drágám, mi bánt? Nekem elmondhatod! Oszd meg a gondjaidat!


Mi bánt? Kibsznak az állásomból, anyám rákos, te meg azzal nyaggatsz, hogy gyereket akarsz, de már most karfiolos a pcsád, viszont keresel úgy, hogy ne dögöljek éhen, ha kirúgnak - na, ez a baj. Köszönöm, hogy elmondhattam, ez nagyon sokat jelent nekem.


Drágám, már megint rámdudáltak a Nagykörúton. Olyan rossz volt...


Igen, mert úgy vezetsz, hogy az egy életveszély, kevered a balt a jobbal, és képes vagy kettesben 70-ig húzatni - a zebra előtt. Nem látsz ki a kocsiból, csak a többiek rutinja ment meg attól, hogy egy hónap alatt eltiltsanak és körömollóval vágják apró darabokra a jogsidat.


Drágám, lejött a körömlakk!


Szrok bele. Adj magadra, oldd meg!


Drágám, miért nézed azt a monokinis csajt?


Közöd? Amúgy azért, mert ilyen dudákat neked a sebészeten sem fognak csinálni, neki meg magától nőttek, gyönyörű a szeme és olyan feszes a sgge, hogy a bolhát el lehet rajta pattintani...


Na, akartok ti őszinte pasit? Aki mindig megmondja az igazat? Pontozzatok le, csak előtte, vagy utána ŐSZINTÉN gondolkadjatok el ezen! :)

2011. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Ezer ilyen van.


Az egy kiindulási alap és jól neveltséggel és kommunikációs képességgel kérik.


És az előző kommentben ott volt a lényeg:


"igazat mondja el (mindig) = őszinte


elmondja (mindig) az igazat = szókimondó"


Ja és bár milyen furcsa, a nők a férfiakkal ellentétben elméletben is hiszen a jó indulatú apró füllentésben.


A férfiaknak ez csak akkor tűnik fel ha nincs így.


KICSI A PÖCSÖD! vagy HÜLYE VAGY! vagy LÚZER!


Megjegyzem a pénisz kérdés sok nőt nagyon kevéssé érdekel, mert a partner öröme a fontos neki.

2011. jún. 29. 08:32
 33/46 A kérdező kommentje:
Nem beszélni kell mindig! Főleg nem előbb beszélni, mint gondolkodni. Nincs olyan, amit egy nőnek nem lehet jól tálalni.
2011. jún. 29. 08:36
 34/46 anonim ***** válasza:

8:21

Ez nagyon nagy volt, ment is a zöld kéz.

A csajok egyfolytában az őszinteséget hangoztatják, de az első adandó alkalommal kiakadnak, ha olyan választ kapnak, ami nem tetszik nekik. Szerintük az őszinteség az, ha olyat mondanak nekik, megfelel nekik, ha pedig nem, akkor a férfi egy érzéketlen bunkó állat.



"Megjegyzem a pénisz kérdés sok nőt nagyon kevéssé érdekel, mert a partner öröme a fontos neki."


Talán igen, de a legtöbbjüknek sajnos nagyon fontosak az anyagiak és egyre többen vannak. És most nem a pláza ribancokra kell gondolni, hanem az átlagos, vagy éppen egy kicsit hátrányosabb külsejű csajokra.

2011. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Köszi a kezet...


de megjegyzem, az előző kommentben a kérdező péniszkérdésről és nem pénzkérdésről beszélt! :)


Egyébként meg minden férfi tudja, hogy az övé elég hosszú.

2011. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

ma 09:24-es Hát igen a mocskos anyagiak (pénisz).


A pénz kérdése némileg tényleg komolyodik a rossz megélhetési viszonyok miatt. Amelyik nőt ez nem érinti komolyan ott csak az merül fel, lehetőleg ne keressen rosszabbul a férj. Bár több ismerősömnél ez így van, csak ott a pasik tudják ezt a helyzetet kezelni.


De nem jelentősen nő a fontossága. Sőt a nyolcvanas évek közepéhez képes ez a státusz már enyhe. Akkor egy szakad régi BMW-vel és egy átlagos hétvégi telekkel, a félországot végig kúrhattad. Jól tudom. Sok sztorit ismerek.

2011. jún. 29. 10:45
 37/46 anonim ***** válasza:

"Drágám, szerinted jól ez a ruha nekem?

K.va nagy a segged benne."

Akkor meg minek jársz vele, ha nem tetszik a csajod segge? Keress egy olyat, akinek elég feszes, és kerek, vagy akinek az apja elég nagy pénzeszsák ahhoz, hogy kifizesse a lánya plasztikáztatását, és telenyomathatja kollagénnel a seggét, csak hogy a Te extra igényeidet maradéktalanul kielégítse!


"Drágám, neked is jó volt?

Olyan vagy, mint egy darab fa, sajtreszelővel recskázva jobb lett volna. Hagyj aludni!"

Nyisd ki a csipogódat, ha nem jó a szex, és mondd el a nődnek, mit szeretnél, vagy hogy lenne jó neked. Nem csak azért van a szád, hogy a sört vedeld rajta keresztül, hanem azért is, hogy használd, ha valami nem jó, és igenis szólj érte!

Amúgy meg, gondolom, te egy igazi csődör vagy, a falu bikája, egy valóságos lepedőakrobata, aki tökéletes az ágyban, és mindig mindent olyan kiválóan csinál, hogy a nők térden csúszva könyörögnek a lábaid előtt, hogy döntsd meg őket, mi...? -.-'


"Drágám, mi bánt? Nekem elmondhatod! Oszd meg a gondjaidat!

Mi bánt? Kibsznak az állásomból, anyám rákos, te meg azzal nyaggatsz, hogy gyereket akarsz, de már most karfiolos a pcsád, viszont keresel úgy, hogy ne dögöljek éhen, ha kirúgnak - na, ez a baj. Köszönöm, hogy elmondhattam, ez nagyon sokat jelent nekem."

Az ő pcsája karfiolos, a te farkad meg kicsi és túrós. Ennyi. Amúgy is, a francnak jársz vele, ha ennyire nem bírod elviselni, idegesít, és a szavaidból ítélve leginkább bottal sem piszkálnád meg a csajt?! Anyádra figyeltél volna jobban, hogy ne szívjon el napi 3 doboz cigarettát, akkor talán megúszta volna a tüdőrákot. Melózni meg nem azért jár az ember, hogy ott egész nap a lábát lógassa, és kétpofára vedeljen, hanem talán dolgozni is kéne... Ja, és ha esetleg mégsem a cigi vagy a lustaság lenne a problémáid (anyád rákja, munkanélküliség) okozója, akkor sem a csajodon kell levezetni a dühödet és a feszültséget! Menj le a helyi kocsmába kötekedni, ott ugyanolyan nagy és erős férfiak vannak, mint te! Azokkal vagánykodj, ne a nőddel!


"Drágám, miért nézed azt a monokinis csajt?

Közöd? Amúgy azért, mert ilyen dudákat neked a sebészeten sem fognak csinálni, neki meg magától nőttek, gyönyörű a szeme és olyan feszes a sgge, hogy a bolhát el lehet rajta pattintani."

Erre csak ugyanazt tudom mondani, amit a legelső példádhoz is írtam. Ha ennyire nem bírod elviselni a nődet, mert csóri lánynak nem olyan a teste, amivel mondjuk főállásban melózhatna a PlayBoy-nál, akkor a francért kavarsz vele?! Rakd ki a csajodat, és gyere össze a bolhás seggű lotyóval! Egyáltalán, minek jársz olyan nővel, aki nem jön be? Ja, hogy csak a pénzéért vagy vele, hogy akkor is legyen miből piára és utcasarki ringyókra költened, ha téged kib@sznak a munkahelyedről (lásd előző példa), és a csajod pénzét szórd, aki ellentétben veled dolgozik is...? Akkor bocs.



Nőj fel, te tirpák! Hány éves vagy egyáltalán? 10? 11?

Ez nem őszinteség, hanem bunkóság! A kettő között ég és a különbség!

Nem az az őszinteség, hogy minősíthetetlen stílusban a nőd fejéhez vágdosol minden kis szart! Te sem vagy hibátlan, gyökér, előbb gondolkodj már! Ha tényleg zavar a csajodban valami, akkor azt emberien mondd már el neki! Simán meg lehet mondani ezeket a dolgokat normálisan és ŐSZINTÉN is, DE nem kell a tahó stílus hozzá!


De ha neked tényleg problémát jelent ilyen dolog, hogy a csajod mondjuk figyel rád és együttérző vagy segítőkész szeretne lenni, vagy hogy érdeklik a gondjaid, és ezért megkérdezi, mi a baj, te meg erre "őszinteségből" leoltod, hogy karfiolos pcsája van, akkor azt mondom, neked még jó ideig nem kell kapcsolat! Hülye vagy hozzá, és éretlen!


Uff, én beszéltem.

2011. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Előző értem jogos felháborodásod. Az illető nem azt mondta mit mond, hanem mit gondol egy tipikus férfi.

És a tipikus férfi sem a teste miatt van a nővel egy komoly kapcsolatban. Belátják idővel jellemzően romlik a helyzet. És az asszonynak jellemzően kisebb gongja is nagyobb, mint hogy a fitness teremben formálja a hátsóját.


"Nem beszélni kell mindig! Főleg nem előbb beszélni, mint gondolkodni. Nincs olyan, amit egy nőnek nem lehet jól tálalni."

2011. jún. 29. 12:31
 39/46 A kérdező kommentje:
2011. jún. 29. 12:33
 40/46 anonim ***** válasza:

12:12 nagyon magadra vetted... Sajnálom, ha így beszélnek veled.


A kérdező jól látja, sarkított válaszokat adtam, karikatúra volt az egész. Magadra vetted, xar neked.


És a kérdezőnek további plusszpont, hogy felismerte, hogy nem csak a testükért vagyunk a nőkkel (sőt, az idő előrehaladtával egyre kevésbé azért). Ez a felismerés is elkerült téged. Xar neked. Megintcsak.


Frusztráltnak tűnsz, akarsz róla beszélni?

2011. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!