Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20as fiúk, egy 16éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20as fiúk, egy 16éves lány hogy közelítsen felétek hogy az szimpatikus legyen? : )

Figyelt kérdés
nagyon tetszik egy 23éves fiú, nagyon kedves, és normális. hogy közeledjek felé h szimpatikus legyek neki?
2011. jún. 26. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
csak add önmagadat! :)
2011. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 miszmanoka válasza:
szerintem sehogy...nem ugyanazok az igények,és senkinek nincs szüksége egy óvodásra ;)
2011. jún. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. Akkor neked talán sosem volt sikered az ilyen dolgokban ugyanis én 17 vagyok a barátom meg 22...és 2 év azér elég jó teljesítmény egy óvodáshoz képest...nem?
2011. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Teljesen más világ vagytok. Te még középiskolába jársz, ő már egyetemista, vagy dolgozik. Ha egy kicsit is normális, akkor szépen közli veled, hogy ez nem fog működni. Ha tetű, akkor pedig behülyít, hogy mennyire szeret, fontos vagy neki, pár hét után megfektet és többé feléd sem néz.

Szánalmas, hogy tízen éves kis lányok 6-8 évvel idősebb pasikra akaszkodnak rá. Keress a saját korosztályodban.

Ugyanennyi idős vagyok, de biztos, hogy hosszú távra nem kéne egy 16 éves.

2011. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 miszmanoka válasza:

kedves 9.56...lehet,hogy ti vagytok a kivétel aki erősíti a szabályt...és korosztályokról csak annyit: 20 évesen 37 éves párom volt, már én is dolgoztam,egyetemre jártam,ő dolgozott,de mégse lehet az ilyesmit sokáig fenntartani. mondjuk a barátod is...20 évesen összejött egy 15 éves lánnyal?!

egyik jó barátom most 23 volt amikor összejött a 16 éves barátnőjével...kb 1 évig voltak együtt de azt is csak nyögvenyelősen,mert a srác mindent megtett,a kiscsaj meg nem komoly kapcsolatra vágyott,csak "menőzni",hogy neki milyen idős felnőtt barátja van...had ne mondjam mi lett a vége ;)

2011. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Képzeld el, nekünk meg minden jó a kapcsolatunkban szval valószínüleg igen: szeretjük egymást és van ilyen ;)
2011. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 miszmanoka válasza:
good for you ;)...én akkor is azt mondom hogy nem egészséges...mert lehet,hogy nektek még jól működik...de ez nem az átlag
2011. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
16éves vagyok én is és lány, 25éves barátom van és nem hinném hogy a kor számít inkább az, hogy szeresd a másikat. Meg nem tudom, hogy azok akik elöttem írtak, hogy keressen egy vele egykorú fiút, azt hogy gondolták amikor megnézhetnék milyenek manapság a 15+os srácok.Általában azok vagy valamilyen félre kurt páwák vagy majmok..
2012. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!