Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha kiderülne hogy a pasitok még mindig beszél az exel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én párom szokott beszélgetni a volt barátnőjével, nem csinálok belőle hisztit, bár nem tetszik, hogy beszélgetnek!
2011. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfogadom. Én is szoktam olykor az egyik exemmel beszélgetni, márpedig ha nekem szabad, akkor neki is szabad! Nem szoktam féltékenységi rohamokat rendezni, ha valaki meg akar csalni, akkor enélkül is megteheti.
2011. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha tőle tudod meg, és csak úgy mellékesen megemlíti, nem titkolózik, akkor semmi gond. Ha viszont titkolózik, az azt jelenti, hogy van mit titkolnia ezen. Akkor rákérdeznék, hogy biztosan lezárta e már a dolgot magában, persze nem hisztisen, de azért ezt tisztázni kell, és megmondani neki, hogy az nem zavar, hogy beszélnek, csak az, hogy nem őszinte hozzád, és nem mondta el.
2011. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én személy szerint nem örülnék neki,mert a párom (aki már a volt párom)megcsalt az exével..de én is beszélgettem az exemmel,és közölte a párom h féltékeny ám és kezd neki gyanús lenni,hogy egyre sűrűbben járok fel Pestre(persze munkám volt ott) és ugye akkor az exemnél aludtam mert ő Pesten él ,de nagy ügyet nem csinált belőle a párom csak azt mondta,hogy érdekelné,hogy mi erről a véleményem és hogy az exem mit érez még irántam.elmondtam,megnyugodott és ennyivel le is zártuk.
2011. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején, nem nagyon esett jól, mindig bennem volt a félsz. Mindig azt mondták teljesen felesleges aggódnom, engem szeret, ők csak barátok.

2 hónapja kiderült, hogy a kedves párom kb. fél éve csal az exével és a szemembe hazudtak, nevettek mindketten.

2011. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!