Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök neki, vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki, vagy én vagyok már megint túl naiv? Lent bőv.

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem a srácot,nemis beszéltünk meg semmi,és ma éjjel buli volt, ő is ott volt,és én a DJ mögött toltam, és ma reggel mikor hazaértem rám írt,hogy: "Megállás nélkül végig nyomtad,jól tolod,hogy bírod?" És.. keveset írtam neki,mert nagyon fáradt voltam,ilyet szól: :( Írjál sokat. :D És mondta hogy baromi jó testem van. És fogszabim van,és kérdezi hogy mikor veszik le? Mondom nem tudom. Ilyet szól,hogy: "Szerintem így is jó vagy. ;) De ha leveszik akkor nem csak a disco,hanem a házatok előtt is fognak sorakozni." Meg hogy közelről látta a fenekemet,és hogy jóóóóóó seggem van,ott táncolt mellettem.

Ezek szerint?

16L / 18F


2011. jún. 25. 14:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

mark86


ez semmi,én többször találkoztam már ezzel: ijeccó! :DD

2011. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy bejössz neki, de hogy komoly kapcsolatot akarna, abban már nem lennék biztos.
2011. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

elvinne egy körre, aztán annyi.

hagyd az ilyen szánalmas idiótákat. legyen egy kis önbecsülésed!

normális embereknél nem arról szól az udvarlás, h jó segged van.

2011. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Jaj már, milyen szöveggel jöjjön egy 18 éves srác? Így beszélnek ők, ezt tartkák menőnek, ettól még nem biztos, hogy csak dugni akar. Találkozzatok, majd kiderül.

( Amúgymeg, ki nem akar dugni 18 évesen? Még szép, hogy azt is akarja, de szerintem nem feltétlenül csak azt)

2011. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát kb. 15-20 percre lakik tőlem gyalog. És csak a discoban szoktam látni. :/ Meg most kimegy majdnem egy hétre németbe. :|
2011. jún. 25. 15:25
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatot akarna, vagy egyáltalán érdekelné a személyiséged, akkor a segged és tested helyett inkább a szimpatikus viselkedésedről írt volna. Egyértelmű, mi az egyetlen dolog, ami érdekli benned. Mondani pedig persze, hogy azt mondja, nem kalandot akar..
2011. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom .. Mondta hogy mit csinált a buliban,hogy mi volt,stb .. Szóval nem csak erről volt szó,csak szóba jött a tánc,és mondta hogy baromi jó testem van.
2011. jún. 25. 16:36
 18/19 anonim ***** válasza:

Nagyon naiv vagy. Csak a bunkók és a "röptében a legyet is típus" indítanak úgy egy ismerkedést, hogy szexuális célzatú bókokkal árasztanak el. Mert ez bizony az.

Gondolom tetszik neked a pasi, azért próbálod tagadni magad előtt, hogy így lenne. Hát akkor menj bele! Megkapod, amit akarsz, de ne számíts hosszú távra. Pár hét múlva ne csodálkozz, ha akad valaki újabb, akinek szintén baromi jó teste van - hiszen számra ez a legfontosabb, ez alapján választ nőt magának.

2011. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És ez mi a csudát keres még mindig a Családi kapcsolatok témakörbe? Modik, a tinik "komoly" kérdései pár témakörrel lennebb jönnek!!!
2011. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!