Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy kis problémám! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis problémám! A barátommal 27-én leszunk 1 éve egyutt, es nem tudok neki mit venni! Légyszike adjatok vmi tippet, gyorsan, ha lehet?

Figyelt kérdés
Karkotot mar vettem neki, nyakláncot augusztusban szeretnék neki venni a szulinapjára, már plusst is kapott! Mar nem nagyon tudok mit kitalálni! Légyszi segítsetek! 17/L
2009. márc. 25. 15:31
 1/8 anonim válasza:
100%
hmm..esetleg ha puhatolóznál utánna ,hogy mit is szerente tulajdonképpen. Csinálj neki egy egyénileg készített fotóalbumot/montázst rólatok (ha vannak közös képeitek :P agy egy-kér egyedüli) Ezek általában bejönnek :P
2009. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy szép naplónak valót. Én ezt vettem neki valamikor négy éve, és olyan jó visszaolvasni :-) Vagy csinálj neki magadról meztelen képeket, szerintem díjazni fogja! Vagy mellé süsd/főzd meg a kedvenc kajáját, és sztriptizelj neki :-) Nem kellenek szerintem a drága holmik, a személyes ajándékok százszor többet érnek!
2009. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia szerintem csiniz neki valami vacsit/sütit ne a pénzbeni dolgokban gondolkoz mit vegyél hanem hogy mit csinálj.

Sok sikert!

2009. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szia! Én az egyéves fordulónkra egy párnát csináltam amin a közös képünk volt meg felirat h szeretlek meg szívek meg egy pólót is csináltam hasonlóan! Nem volt nagyon drága hobbi boltban lehet olyan papírt kapni amire lehet nyomtatni és azt kivágod és felvasalod a párnára/pólóra a páromnak nagyon tetszett és még be is fújtam a kedvenc parfümjével
2009. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha veszel neki egy gravírozott gyűrűt,az nagyon jó ajándék.Bár 2 nap alatt nemtudom kész lenne-e :S Szerintem amúgy jó ötlet még venni egy ilyen lakatot is,amibe beleirathatod,hogy "X+Y 1 év :)" vagy ilyesmi.Ha van a közeletekben ilyen hely,ahol ilyen lakatok vannak :D
2009. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát.. először is ezek a gravírozott dolgok, párnák, fotóalbumok már elég lejárt slágerek, és a legtöbb fiú nem is szereti.

Szerintem sokkal jobb lenne, ha elmennétek valahova kirándulni, vagy esetleg egy éjszaka egy wellness hotelben (:

Bár azért ennyire nem kell túlreagálni. A vacsi, aztán romantikus fürdő, aztán persze szex viszont szerintem nyerő (:


Amúgy kívánom, hogy legyetek még sokáig együtt ^^ A barátommal mi is 27.-én leszünk 1 évesek :P

2009. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi válaszotokat!

Csak sajna nem tudok fozi, ami szerintem ciki! :-I

2009. márc. 25. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Lepd meg hozatott kajával, szerintem elhinné hogy Te készítetted. Hidegtálakra gondoltam, de szerintem megkérhetnél akárkit a környezetedben, hogy segítsen elkészíteni valami finom grill csirkét, vagy halászlevet, lecsót, oldalast, bográcsos babgulyást, akármit.

A férfiak szívéhez a hasukon keresztül vezet az út :)

2009. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!