Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom magam jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom magam jól érezni a barátommal? Alapvetően két problémám van, ezek lehetnek az okai? Szerintetek?

Figyelt kérdés

ma is felébredés után, azon gondolkodom, megyek haza takarítani, hajat mosni, ilyesmi, nem tudok nyugodtan ellenni nála, vagy vele.

a problémáim:

1. bárhova megyek vele, mindig kiszúr magának valami csajt szemezni, vagy ilyesmi

de még egy sparos pénztári ácsorgás közben is, nincs ahol, ne keresne a szemével valakit, akivel próbálja éreztetni, hogy bejön

2. a jelenlétében nem dohányzom, mert utálja, ezért akarnám mindig otthagyni, hogy rágyújthassak?


nem értem saját magam.

kérnék véleményeket, ötleteket, a fenti problémák lehetnek az okok, vagy valami más??


2011. márc. 27. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyd ott milyen már h más lányokkal szemezgett én beszélnék vele ha így se menne kidobnám... (15/L)
2011. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát az 1, pontod szerint én már otthagytam volna rég.

Mi az, hogy másokkal próbál szemezgetni, mikor van barátnője?oO Te meg hány éves vagy, hogy ezt hagyod?:S

Még ha meg is nézi a többi lányt az nem baj, de hogy már szemezget is velük az már nem túl okés szerintem.

2011. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mivel a kapcsolat első napjától ilyen, úgy érzem ez nála jellemkérdés, már ezerszer megbeszéltük, próbálta már visszafogni magát, de mégis így maradt

újabban ha felhozom, simán letagadja

amikor leste a csajt a pénztárnál, közben támaszkodott a bevásárló kocsira, annyit csináltam arrébb húztam a kocsit, ezért el tudtam vonni a figyelmét, és nem is hoztam fel neki, mert nincs értelme, mert letagadja. ő ilyen :(

2011. márc. 27. 12:59
 4/6 A kérdező kommentje:

ja és idősek vagyunk már

én 25 , ő 30

2011. márc. 27. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod,hogy ez a szemezgetés előbb utóbb átmegy cselekvésbe..? Mert az lesz a vége, főleg ha olyan ha problémátok van akkor menekül..mintsem megbeszélje veled.

Szerintem keress olyat , aki megbecsül téged és tisztel!

:S

2011. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

akkor tehát a problémáim vezetnek oda, hogy ha vele vagyok, szabályosan menekülök?

és nem én vagyok a nem normális?

pedig szeretem őt.

de ahogy most eljöttem tőle, és láttam már kapcsolja is be a gépét netezni, szabályosan találkozni sincs vele kedvem, mert komolyan tiszta lehozó, amikor vele vagyok.

de a szakítás meg fájna ám.

2011. márc. 27. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!