Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért miért lennék nagyképű k*va?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért miért lennék nagyképű k*va?

Figyelt kérdés
Szóval azvan hogy 16 vagyok.. Volt eddig egy csomó kapcsolatom de most valahogy úgy érzem h függetlenségre van szükségem ,kicsapongásra stb.. az elmült 1 hónapban vagy 15 pasit utasitottam vissza és én ezt helyesnek éreztem mert nincs most rájuk szükségem.. De a városban egy plegyka kezdett el terjengeni mégpedig az hogy mekkora k*va lettem, hogy senki nem felel meg nekem és hogy nem tudom megbecsülni a férfiakat.:O engem ez elég váratlanul ért.. nem nagyon értem:O Vélemény?
2011. jún. 24. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igazából ,téged nem is érdekel a mi véleményünk.
2011. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mért NE lennél az?

Különben is azt csinálsz,amit akarsz...

2011. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mért ne érdekelne?
2011. jún. 24. 19:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Ki a faszt érdekel h más mit mond? Rólom sokan azt mondják h olyan nagyképű vagyok, h jó h magamon+a spanokon kívűl másokkal is szóba állok :D 20f
2011. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen tipus vagy és azok szemébe vagy rossz,akiket elutasitasz.Valószínü nem vagy nagy lelkis,de a kérdésed mégis lelki eredetü.Szóval,majd megkomolyodsz,nem hiszem,hogy veszélyes lennél.
2011. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fémfaház ***** válasza:
Melyik városban laksz te, hogy pletykál rólad az a város nép?
2011. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát nem egy tul nagy városban:)
2011. jún. 24. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne törődj vele. Én is kisvárosban éllek, már nem vagyok kamasz, de a leírásod alapján egyből 5 ilyen lány ugrott be.
2011. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy mindenkinek igent kell mondani?
2011. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nielindi ***** válasza:
"16 vagyok.. Volt eddig egy csomó kapcsolatom de most valahogy úgy érzem h függetlenségre van szükségem ,kicsapongásra " ezért gondolják rolad.
2011. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!