Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy néz ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy néz ki egy vonzó férfi? Avagy, mitől vonzó egy férfi?

Figyelt kérdés

Leginkább lányok véleményére vagyok kíváncsi. Akár linket is küldhettek, hogy nektek mi jön be. És írjatok életkort is. Köszönöm.


23/F


2011. jún. 24. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki rendelkezik kocsival,lakással,az máris nagyon vonzó lesz a nők szemében.
2011. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sajtreszelő ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, ez jó kérdés.
2011. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Bradly Cooper, és Ben Affleck nagyon jól néznek ki sztem :D De mégiscsak a barátom a legjobb♥

2011. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet, sőt biztos hogy hülyének fogsz nézni de mióta láttam a Dr. House című sorozatot a tv-ben, felfigyeltem Hugh Laurie-ra, nagyon bejön a stílusa és a gyönyörű szemei, csak túl fiatal vagyok hozzá:) Én pont az a lány vagyok, akit nem igazán a külsőségek érdekelnek, egy csúnyácskább fiú is megtud tetszeni, ha humoros, és nem érzem rajta hogy félénk, hanem hogy magabiztos, vicces,kicsit őrült, és van benne valami, mint pl Dr. House-ban aki csak a sorozatban tetszik, ha a valóságban is így viselkedne biztosan tetszene, itt van róla kép:

[link]


és élő példám is van, az edzőm aki nagyon nagyon tetszik, mindent lehet rá mondani csak azt nem hogy helyes, de iszonyatosan vicces, jófej, magabiztos, nem érzem rajta hogy félénk, visszahúzódó :s már csak azt kéne kiderítenem, hogy az ilyen fajta férfiaknak milyen lányok jönnek be :)

2011. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hiába van pénze valakinek,ha ocsmány a megjelenése.

Legyen ápolt,jól öltözött (nem feltétlenül drága cucc kell,csak ne úgy nézzen ki mint egy csöves), és hát a kisugárzás a nem mindegy:) Aztán ha már ismerkedünk akkor lehessen vele beszélgetni,ne "igen-nem"-el válaszoljon, legyen udvarias.Én a barna szem-barna haj párosítástól általában olvadok,de ez sem törvényszerű.Legyen határozott,ne kérjen engedélyt mindenre,ne akarjon korlátozni ha én sem teszem.

Hát asszem ennyi:)

18/L

2011. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
néztem erről egy filmet:tudományos vizsgálatokkal alá volt támasztva és igaz amit mondtak:...a párválasztásnál nem is gondolnánk de az agyunk bonyolult számítás során választja ki a számunkra ideális partnert....méghozzá nem mell, fenék ilyeneket néz amire egyből gondolnánk hanem a csipő és a magasság arányát veszi legfőképpen figyelembe az agy és ez igaz mert volt egy nő akin fotoshoppal változtattak a csipőjén minimálisat és 40 pasiból 35 egy képre szavazott a 4közül pedig szinte egyformák voltak....de a másik nagyon fontos még az arc.......a nők meg el sem hinnétek de ők is csipő meg váll arányait nézik és az állkapocs szélességét, arc izmosságát:D....meg ilyen hülyeségeket....
2011. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok azt kihagytam h szeretik az anyagi biztonságot a gyermekvállalás miatt szóval a pénz sem árt na
2011. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magas, őszes feketés haja van, barna szeme. Áhh imádom az ilyet :)


De engem mindig a fiatal alacsonyak találnak be :D


[link]


Best of:)

2011. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 B.Jannette Adrienne válasza:

Első sorban ízlések és pofonok ahogyan szokták mondani,ez most már személytől függ,van akinek az idősek fiatalok,mondjam úgy átlagos életkorú férfiak jönnek be.

Na de nem mindig a külső után kell menni,legtöbb esetben sajnos a külső után vannak az itélések ami nem mindig a leghelyesebb választás.Nagyon számit az hogy egy illettő milyen belsőleg,az én esetemben ez többet számit a külsőnél,persze azért most nem azt mondom hogy a legelső kukázó csávót lekell ütni;))csupán arról van szó hogy belsőleg legyenek meg azok az értékei amit mindanyian elvárunk,legyen őszinte,illedelmes,kedves,udvarias stb.Szerintem egy pár jó beszólással könnyen lelehet venni valakit a lábáról,lehet hogy nem a legszebb példány de egyszerüen vonz magához mint a mágnes.

Az én esetemben egy férfi lehet vonzó attól,ahogyan kinéz,az alkata legyen skinny:)vagy átlagos,sötét haj,zöld szem,a magasság is passzoljon,meg természetesen legyen valami közös szenvedélyünk:)


Ez csak az én véleményem:)mindenki másképp csinálja:)

2011. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!