Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy jól működő...

Szerintetek egy jól működő kapcsolatnál/ nem tiniként (! ) / mennyi idő múlva mutatja be a férfi a párját a szüleinek, avagy fordítva? És kinek kell elöbb "lépni", van erre vmi iratlan illem "dolog"?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeritnem erre idő nincsen, adja magát majd a dolog, én pl otthon már első alkalommal bemutattam, amikor nálunk aludt mert még otthon laktunk mindketten anno. De ő is nagyjából fél év múlva. Erre nincs szabály szerintem, hogy kötelező x idő után. Ő engem kb. fél év múlva, de ismerek olyat is akit két év mutattak be a szülőknek, ma meg már házasok. Hogy kinek kell előbb lépni, szerintem ez is mindegy, általában szerintem a csajok mutatják be előbb otthon a srácot.
2010. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 11. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy egy városban laknak-e a szülőkkel, mert ilyenkor hamarabb. Ha nagyobb a távolság, kevesebb alkalom van rá, így később.
2010. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy városban lakunk...
2010. márc. 11. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:

15 kmre lakok páromtol,1 éve együtt voltunk,mire megismertem a szülőket,akkor is csak muszájból (ő is akkor az enyémeket),mert koliból hazaköltöztem 4 hétre,és csak igy tudtuk megoldani

pedig elejétől komolyan gondoltuk egymást,mégse volt bemutatkozás,semmi,mai napig is csak vagy 3 havonta látom a szüleit,ő az enyémeket meg 2 éve nem látta,pedig csak 40 km.

De őszintén szolva nem is lényeg,engem szeret,nem a szüleimet

2010. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!