Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ki járna egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki járna egy olyan pasival, aki szeret sétálni, nem jár bulizni, romantikus? Énilyen vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 00:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
68%
szia, bocsi csak közbe elbóbiskoltam:D én vagyok az, aki kért képet :$ én visszahúzódó vagyok, aranyos, kedves (nem beképzeltségből, mások mondták:D) de nem akarok hazudni: van párom, csak már eléggé széthullóban vagyunk :/ én úgy érzem, hogy ő már nem szeret, elhanyagol, én próbálom felfogni, de a szakításra még nem voltam képes rávenni magam :/ úgyhogy így komolyabban nem ismerkednék egyelőre, csak érdekelt, hogy milyen is vagy valójában... mert manapság sajnos kevés az olyan fiú, mint te. remélem nem sértettelek meg. :) de amúgy az ilyen fiúkat szeretem, amilyen vagy. :) a barátom is ilyen, csak már nem úgy viszonyul hozzám, mint rég... :(
2011. jún. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
51%
én nem
2011. jún. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
szia. hát sajnálom, hogy széthullóban vagytok. Nem, dehogy is bántottál meg, szó sincs erről.:) Hát igen, sokan mondják, kevés ilyen srác van. De hát ilyennek is kell lennie valakinek. Inkább az ilyen fiúk vannak ám elnyomva, fuu de még mennyire.
2011. jún. 24. 01:38
 24/33 anonim ***** válasza:
75%
Ne hagyjátok magatokat elnyomni ;).
2011. jún. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
hát a séta egy pluszpont :$ romantikus :DD szerintem azért egy buli belefér, de nem ivással..ha nem cigizel, akkor álompasi ^^el tudnálak viselni :$
2011. jún. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
álom pasi:D:D:D Én? Hm.... Am nem cigizek, és nem iszom
2011. jún. 24. 02:25
 27/33 A kérdező kommentje:
Álom pasi? Hm.. Ez cuki. Hát nem dohányzom, és nem iszom, de ez alap
2011. jún. 24. 02:27
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

tök mindegy milyen vagy, minden személyiség bejön vkinek, de ha külsőre nem tetszel az XY lánynak akkor bukás van szal mielőtt randizol tudakold meg hogy tetszel-e neki...

Lehetsz kedves srác mint kb én, de rámenősnek kell lenni, pl haverom mondta, hogy 2. randin kéz a kézbe járás alap!! Szal én most kezdek tanulni, már volt pár randim de bukás volt. :P Majd most lesz jobb!

f17

2011. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

hát komolyan mondom, ha engem 1x ilyen pasival hoz össze a sors, már az sem érdekelne h hogy néz ki... annyira jó hogy vannak még olyan srácok, akik nem részegek minden hétvégén, nem cigiznek, és mellé még nyugisak, és romantikusak is... szrencsés lány lesz, akivel összejössz... :)


én egyrészt fiatal vagyok hozzád, másrészt pedig nem pesti vagyok :/ dekár... :/ :D

2011. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Idős hozzád?:D én ráizgulok a 13 évesekre is simán pedig mindjá 18 leszek XD nah?

előző f17

2011. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!