Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar a barátom lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a barátom lenni? Nekem ez nem fog menni!

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk. Azt mondta nem szerelmes belém az elején még azt hitte, de mégsem. Én nem tudom, hogy szerelmes voltam-e vagy sem de őrülten hiányzik és nagyon rossz nélküle.

Folyton keres, hogy ő nem szeretné ha rosszba lennénk. A barátom akar lenni. Programokat szervez és ha kérem, hogy ne nekem ez így rossz, nem hagy békén! Mondtam neki hogy menjek mással, csajozzon, ismerkedjen. Azt mondta nem akar mással lenni, velem szeretne lenni! "Mint barátok!" Nem kell neki csaj se, elég volt az ilyen kötöttségekből. Csak velem akar lenni.

Nem értem. Szerintetek mit érez? Miért akarja ezt? Teljesen tanácstalan vagyok!


2011. jún. 23. 21:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Inkább nem akarok rajta elgondolkodni! :)
2011. jún. 23. 22:04
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát pedig segítő szándékkal ítam :)
2011. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Tudom, de félek hogy igazad van...ebben is!

Ha komoly kapcsolatot akartam volna, nem vele kezdek. Ergo magamnak köszönhetem a szenvedésem! :S:)

2011. jún. 23. 22:13
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát azért sok sikert és jobbulást kívánok azért :)
2011. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Szerinted, ha belemennék a közös programokba, találkozgatnék vele csak rosszul jönnék ki a dologból?

Te mit javasolsz? (Ugy látom szakértő vagy):)

2011. jún. 23. 22:27
 16/19 anonim ***** válasza:
Beleszokna, és hajtaná a csajokat. Később lehet odáig vetemedne hogy kibeszéli veled a csajos dolgait mert úgy látja téged nem zavar. Ha pedig jelét adod, hogy mégis zavar akkor talán még ő háborodna fel "de hát úgy volt csak barátok vagyunk?!" kezdetű szöveggel amit jó adag összehordott baromság követne. Hidd el nem érdemes futni utána, ráadásul talán évekig kéne várnod.
2011. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Én már semmit nem akarnék tőle! Teljesen kiábrándultam! Csak közös programok! Ugyse csajozhatna mellettem mert akkor nem lesz több közös program, az hogy elmondaná azt nem játszaná meg.

ÉS egyre biztosabb vagyok benne, hogy ezt tervezi. Talonba tart.

Még az is lehet, hogy neki azért elég sok nője volt elöttem jöttem én "kapcsolattal" nyűggel, kötötségekkel. Sztem most nem akar semmit, csajozni sem. Csak megismerni önmagát meg élni szabadon!

De lehet rosszul gondolom!

Én meg csak vele akarnék lenni, ha kapcsolatot szeretnék nem vele kezdeném ujra.

ááá már azt se tudom mit akarok!

De köszi, hogy válaszolgattál a hülyeségeimre!:)

2011. jún. 23. 22:39
 18/19 anonim ***** válasza:
Biztos hogy akar csajozni, csakhát nem képzeled, hogy egyből annak a csajnak az orrára köti akit talonba akar tartani? :D
2011. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
igazad van!
2011. jún. 23. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!