Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar a barátom lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a barátom lenni? Nekem ez nem fog menni!

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk. Azt mondta nem szerelmes belém az elején még azt hitte, de mégsem. Én nem tudom, hogy szerelmes voltam-e vagy sem de őrülten hiányzik és nagyon rossz nélküle.

Folyton keres, hogy ő nem szeretné ha rosszba lennénk. A barátom akar lenni. Programokat szervez és ha kérem, hogy ne nekem ez így rossz, nem hagy békén! Mondtam neki hogy menjek mással, csajozzon, ismerkedjen. Azt mondta nem akar mással lenni, velem szeretne lenni! "Mint barátok!" Nem kell neki csaj se, elég volt az ilyen kötöttségekből. Csak velem akar lenni.

Nem értem. Szerintetek mit érez? Miért akarja ezt? Teljesen tanácstalan vagyok!


2011. jún. 23. 21:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Had magyarázzam el: Egyik lehetőség hogy talonba tett, a másik hogy ő nyitott kapcsolatot akar, de mivel a nők azt többnyire nem csípik ezért ilyen sunyi módon próbálja kiépíteni.
2011. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerinted? olvasd el amit leírtál mintha külsőszemlélő lennél és rájössz...
2011. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nyitott kapcsolat? Képes lenne még ezzel is megalázni? :(

És mi az, hogy talonba tett? Azt mondta rájött, hogy nem neki való a komoly kapcsolat az elvárások és, hogy alkalmazkodnia kell!

2011. jún. 23. 21:36
 4/19 A kérdező kommentje:
De nem tudom ugy olvasni, mivel elfogult vagyok! "Szeretem" hiányzik vele akarok lenni nem a barátja akarok lenni!
2011. jún. 23. 21:37
 5/19 anonim ***** válasza:

Talonba tett: Nem akar komoly kapcsolatot perpill. Kiakarja élni magát, valószínűleg a tudtodon kívül. Aztán amikor ez megtörtént és ismét komoly kapcsolat kell neki majd jön valami szöveggel hogy "rájöttem mégis szeretlek"

És visszakar kapni.


Addig is maga mellett tart friend zónában és éltetni próbálja benned a reményt közös programokkal.


Na ez az.

2011. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

igen ez a nyitott kapcsolat.

amikor az undok kan kijelentik, h "nem akarok komoly kapcsolatot, kötöttséget". ilyenkor tudnám mindet a t.kénél fogva fellógatni :@

ne alázd meg magad, ne is állj vele szóba!

ezt csinálta velem is az a szemét exem. mi lett a vége? szexpartnernek jó voltam. utána meg összejött 1 gazdag spinével, akinek azóta is a pénzéből él.

keress olyat, aki értékel téged!

2011. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon jó...ennyire hülyének néz, hogy majd én várok rá amig kitalálja, hogy érett a komoly kapcsolatra! :'(

És amilyen gyengének érzem magam félek, hogy észre se veszem már az van amit ő akar!

Köszi a válaszokat!


Egyébként, ha ezt akarja velem, ezek a tervei? Akkor sose voltam neki fontos, ugye?

2011. jún. 23. 21:46
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem hogy ő ezt igazán végig gondolta. Manapság nehéz olyan lányt találni aki a szexen kívül jó másra is.


Lehet téged jónak tart, de szexuális értelemben nem kötötted le annyira hogy melletted is maradjon. Ez egy ilyen kegyetlen dolog ami a férfiaknál szokás. Aztán amikor megpakolt nagymellűt kismellűt magasat alacsonyat vékonyat kövéret, azaz kiélte magát majd visszamegy hozzád mert veled érdemes hosszú távon lenni.


Mielőtt köpködnénk a nőknek is van egy kegyetlen szokása: 30as éveik előtt inkább a rosszfiúkat preferálják, amikor már leakarják kötni magukat akkor a jó fiúkat akik biztonságos környezetet nyújtanak az utódok felneveléséhez. Ennek a módosított változata amikor már házasok. És ez a legundorítóbb, amikor félrekettyintenek általában igénytelen batár állatokkal, ennek biológiai oka van: Utódot érdemesebb izmosabb életrevalóbb agresszívebb hímtől szülni, de a felneveléséhez jobb egy csendes kiszámítható férj...

Nem is hinnétek, hogy emiatt a jelenség miatt mennyi nem saját maguktól való gyereket neveltek fel a férfiak, a DNS teszt elterjedése előtt :D:D

2011. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

21:54 Rátapintottál a lényegre. Neki a legfontosabb a szex, tőlem nem kapott meg mindent. Tudom!

És ő is mindig azt mondta, hogy később kellett volna találkozunk. De azt nem fogom végignézni ahogy megdug mindenkit! Aztán vissza jön hozzám!

Egyébként elöttem is ezt csinálta csak mellettem lehiggadt, legalább is remélem! Azt hittem már kiélte minden szexuális perverzióját, vágyát..de tévedtem!

Azt viszont nem fogom megvárni, amig alkalmas lesz párkapcsolatra, már eleget szenvedtem mellette!


Tipikusan olyan pasi, mint amit leírtál! :S

2011. jún. 23. 21:59
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen, sajnálom hogy így alakult.


Amúgy gondolkodj el azon, hogy nem e azért választottad őt amit a második bekezdésben a nőkről írtam :)

2011. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!