Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem? Csak én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Csak én nem értem a hímnemű egyedeket? Tetszem vagy se? Mindent elhülyül.

Figyelt kérdés
Van egy srác rétóta ismerem, de eddig csak barátkoztunk. De most már van internete és sokat beszélgetünk MSN-en! És olyanokat ír... mindig valami érdekes témához jutunk pl:mi lenne ha összejönnénk, szex, stb.... De nem tudom most komolyan gondolja-e mert egyfolytába hülyül!És nem tom akkor komolyan mondja-e vagy akkor is csak szórakozik.Amúgy 7 év van küztünk, én 16 lány, ö 23 fiú. 1 éve ismerem és azóta nem volt nöje! Lehet esélyem nála?
2009. márc. 24. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem tetszesz neki es igy kiserletezgetik h te mit szolnal a dologhoz. valamint probal megismerni, h lassa te hogy velekedsz ezekrol a dolgokrol. a hulyeskedes az utalhat arra h komolytalan. de az is lehet h egyszeruen csak fel h te rosszul reagalsz es akkor el tudja utni az egeszet a kifogassal h jaaaa,en csak poenkodtam. szerintem kezdemenyezz batran, van eselyed ;)
2009. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is csináltam ilyet, hogy majd fél évig msn-eztem egy lánnyal, ahol már minden erkölcstelen dolgot is szóba hoztunk, de nem tudtam, hogy komolyan gondolom-e. és csoádk-csodájára: fél év mulva az ágyban kötöttünk ki, és két hónapig jártunk. sztem a barátod se igazán tudja. msn-en amugy sokmindent mond az ember, amit személyesen nem tenne.

16/F

2009. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem öt! De ezt nem mondhatom meg neki, mert az hogy nézne ki? Bocs, belédestem mint ló a gödörbe! Régen is tetszett, de nem foglalkoztam vele. Volt barátom, de most már nincs és meginnt fellángoltam, de méár elméjült.

Ö rá nem lehet azt mondani ö a szöke herceg fehér lovon, mert nem olyan helye, de annyira édes, meg szeretem hogy ilyen bolond!

2009. márc. 24. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már sokat beszélgettek msn-en akkor bizti, hogy szimpatikus vagy neki. A hülyülésről meg annyit, h gondold el, ha kacagva mondod azt vkinek, h szereted, akkor ha akarja komolyan veszi, s ha nem akkor azt mondod h csak hülyültél és megy minden tovább. Viszont ha komolyan mondod, akkor ha nem jössz be neki akkor lehet, h rossz néven veszi. Lényeg, hogy viccelődve bátrabban beszél az ember.

Sztem mond meg neki, hogy nem szeretné-e komolyabban venni a kapcsolatotokat? 80% h igent mond...sok sikert :D

2009. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!