Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engesztelhetném ki? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engesztelhetném ki? SOS

Figyelt kérdés
Tegnap volt az érettségim, és este elmentem a barátaimmal iszogatni kicsit, barátom nem jött velem, úgy volt h csajos buli... nem jöttem haza hozzá az utolsó busszal, felhívtam, de kiakadt, mert h velem is akart lenni, és az utóbbi hetekben elég feszkós voltam, végre nyugiban szeretne velem lenni. Összevitáztunk telefonban, majd a megkérdezésem nélkül ő átjött értem kocsival, de mondtam h nem megyek haza, a barátaimmal is akarok lenni..... nagyon összevesztünk, utána felhívott, h neki sok volt minden, vége.... Fél éve vagyunk együtt, ő 28, én 19. Nemrég már az összeköltözést is felvetette... ilyen szinten vagyunk/voltunk :( ugyanis utána hazasétáltam gyalog, 7 km-t. Bementem hozzá h beszéljük meg.. de azt mondta h az a mérhetetlen szeretet átfordult gyűlöletté, lehetőség szerint látni sem akar többé, se hallani rólam... mit csináljak? előtte is voltunk vitáink, de ilyet ő sosem mondott azelőtt. bocsi h ilyen hosszúra sikeredett.
2011. jún. 23. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az volt a probéma, hogy a barátaiddal akartál lenni, hanem, hogy nem tartottad be az ígéreted. Kicsit túlreagálta, viszont érthető, hogy ő 28 évesen már minden téren stabil kapcsolatra vágyik.

Én a helyedben várnék pár napot, hogy kicsit gondolkodhasson. Pár nap múlva már szépülni fog az eset a szemében, és ha tényleg ilyen komoly szinten álltok/álltatok, akkor meg fog bocsájtani :).

2011. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmm ez van ha nem korodbeliekkel jössz össze. Én nem reagáltam volna túl a srác helyében, max sértődött lettem volna másnap. Túlreagálta egy kicsit, főleg hogy felhívtad közölni vele, hogy nem mész haza... szerintem pár nap és lehiggad, ha nem akkor nem vesztettél sokat amúgy se.
2011. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy 28 éves férfinek ideje lenne családot tervezni, meg azon gondolkozni hogy hány gyereket akar és mikor, stb. Nem azon aggódni hogy most lehet hogy a barátnője ki tudja hol van totál részegen.


Teljesen normális hogy érettségi után inni mentél a barátnőiddel, hülye lennél ha nem tetted volna.


Az ő reakciója is kicsit érthető, de mint már írták, egy 28 éves stabil kapcsolatra vágyik...de azért túlreagálta kicsit.


Szerintem hagyd. Tudom hogy szereted, de elmész majd egyetemre/fősulira, ahol megint egy csomó buli van, és neked majd időben otthon kell lenned vagy apuci elfenekel mert ő már 30 éves lesz és nem megy semerre??

2011. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is erősen túlreagálta a dolgot. Persze a vita részleteinek ismeretei nélkül mondhatjuk csak ezt, de elég hisztis hozzáállás a részéről, illetve lehet szeparálni készül éppen a régi környezetedtől ezzel az érzelmi zsarolással. Szóval legyél óvatos vele.


Ha csak a nagy vitában nem vágtál igazán szemét dolgokat a fejéhez, most neki kell utánad mennie bűnbánóan. Ha nem teszi meg lehet, hosszú távon jobban jártál így. Sajnálom.


27F

2011. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most érettségitél. Most jön életed legbulisabb része. Egy harmincas inkább a pótapád lesz, mint a pasid, akivel elmehetnél bulizni.


Másrészt... Neki szépen lassan a gyerekek jönnének, a családalapítás. Szeretnél 1-2 éven belül szülni?

2011. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már 2-3 éve együtt vagytok, akkor érthető, hogy bármilyen indokkal is, de kidob... kiöregedtél... 30 évesen inkább egy friss 14 évesre van szüksége már, nem egy lepukkant huszasra.


Most komolyan, csak szerintem van valami difi azokban, akik 10 évvel fiatalabbakkal vannak együtt???

2011. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól beszélt.
2011. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!